fbpx

Астерс створює German Desk

12/ 04/ 2021
  Астерс рада повідомити про створення German Desk, продовжуючи впровадження стратегічного плану зростання фірми. German Desk фокусуватиметься на наданні всебічної юридичної підтримки німецькою мовою як корпоративним, так і індивідуальним клієнтам з Німеччини, Австрії та Швейцарії щодо ведення бізнесу або будь-яких інших юридичних питань в Україні. Новостворену команду German Desk очолює керівник офісу Астерс у Брюсселі Марта Барандій. Марта володіє німецькою і отримала науковий ступінь PhD з права в Університеті землі Саар (Німеччина). Марта Барандій поєднує глибоку експертизу у праві Європейського Союзу із значним практичним досвідом у публічній та приватних сферах. Широке портфоліо клієнтів Астерс з німецькомовних країн включає, зокрема, Allianz AG, Austrian Airlines, Bayer, Beiersdorf AG,Deutsche Bank, Metro Cash & Carry Ukraine, Novartis, Raiffeisenbank Ukraine, VTG AG та ін. В Астерс дуже значний досвід надання юридичних послуг клієнтам з країн, у яких розмовляють німецькою мовою, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Зі створенням German Desk ми підкреслюємо наші зусилля з подальшого удосконалення рівня клієнтського сервісу, що ґрунтується на знанні та розумінні особливостей ведення бізнесу та правової культури німецькомовних юрисдикцій та усвідомленні важливості їхнього співробітництва з Україною. Новостворений German Desk обєднує високомотивовану команду експертів Астерс, що зосереджують свою роботу на конкретних юридичних задачах клієнтів з цього регіону. Раніше Астерс анонсувала створення Nordic Desk під керівництвом норвезького юриста Дамєна Магру. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс рада повідомити про створення German Desk, продовжуючи впровадження стратегічного плану зростання фірми. German Desk фокусуватиметься на наданні всебічної юридичної підтримки німецькою мовою як корпоративним, так і індивідуальним клієнтам з Німеччини, Австрії та Швейцарії щодо ведення бізнесу або будь-яких інших юридичних питань в Україні.

Новостворену команду German Desk очолює керівник офісу Астерс у Брюсселі Марта Барандій. Марта володіє німецькою і отримала науковий ступінь PhD з права в Університеті землі Саар (Німеччина). Марта Барандій поєднує глибоку експертизу у праві Європейського Союзу із значним практичним досвідом у публічній та приватних сферах.

Широке портфоліо клієнтів Астерс з німецькомовних країн включає, зокрема, Allianz AG, Austrian Airlines, Bayer, Beiersdorf AG,Deutsche Bank, Metro Cash & Carry Ukraine, Novartis, Raiffeisenbank Ukraine, VTG AG та ін.

В Астерс дуже значний досвід надання юридичних послуг клієнтам з країн, у яких розмовляють німецькою мовою”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Зі створенням German Desk ми підкреслюємо наші зусилля з подальшого удосконалення рівня клієнтського сервісу, що ґрунтується на знанні та розумінні особливостей ведення бізнесу та правової культури німецькомовних юрисдикцій та усвідомленні важливості їхнього співробітництва з Україною. Новостворений German Desk об’єднує високомотивовану команду експертів Астерс, що зосереджують свою роботу на конкретних юридичних задачах клієнтів з цього регіону“.

Раніше Астерс анонсувала створення Nordic Desk під керівництвом норвезького юриста Дам’єна Магру.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: