fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс створює French Desk

27/ 04/ 2021
  Астерс рада повідомити про створення French Desk, продовжуючи впровадження стратегії зростання фірми. French Desk фокусуватиметься на наданні всебічної юридичної підтримки франкомовним корпоративним та приватним клієнтам. Новостворену команду French Desk очолює старший юрист Астерс Богдан Шморгун. У Богдана значний досвід роботи над проектами у сферах енергетики та нерухомості. Він представляє інтереси клієнтів і успішно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування. Широке портфоліо клієнтів Астерс з франкомовних країн включає, зокрема, AXA Group, CIB Credit Agricole, Leroy Merlin, LOreal, Sanofi Ukraine, Total, Gas de France, Societe Generale, Renault Ukraine та ін Як найбільша юридична фірма України з глобальною присутністю Астерс має можливість надавати скоординовану та безперебійну юридичну підтримку у тому числі у транскордонних проектах, коли це необхідно нашим клієнтам, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. З середини 90-их Астерс допомагає компаніям  з франкомовних країн виходити на український ринок. Новостворений French Desk слугуватиме основною точкою взаємодії франкомовних клієнтів з фірмою та зручним, ефективним і клієнтоорієнтованим координаційним центром. Раніше Астерс анонсувала створення Nordic Desk під керівництвом норвезького юриста Дамєна Магру та German Desk під керівництвом Марти Барандій. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс рада повідомити про створення French Desk, продовжуючи впровадження стратегії зростання фірми. French Desk фокусуватиметься на наданні всебічної юридичної підтримки франкомовним корпоративним та приватним клієнтам.

Новостворену команду French Desk очолює старший юрист Астерс Богдан Шморгун. У Богдана значний досвід роботи над проектами у сферах енергетики та нерухомості. Він представляє інтереси клієнтів і успішно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Широке портфоліо клієнтів Астерс з франкомовних країн включає, зокрема, AXA Group, CIB Credit Agricole, Leroy Merlin, L’Oreal, Sanofi Ukraine, Total, Gas de France, Societe Generale, Renault Ukraine та ін

Як найбільша юридична фірма України з глобальною присутністю Астерс має можливість надавати скоординовану та безперебійну юридичну підтримку у тому числі у транскордонних проектах, коли це необхідно нашим клієнтам”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “З середини 90-их Астерс допомагає компаніям  з франкомовних країн виходити на український ринок. Новостворений French Desk слугуватиме основною точкою взаємодії франкомовних клієнтів з фірмою та зручним, ефективним і клієнтоорієнтованим координаційним центром”.

Раніше Астерс анонсувала створення Nordic Desk під керівництвом норвезького юриста Дам’єна Магру та German Desk під керівництвом Марти Барандій.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: