fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс – серед найкращих у світі юридичних фірм з міжнародного арбітражу за версією GAR 100 2019

08/ 04/ 2019
  Asters увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (12th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі. GAR 100 рекомендує співкеруючого партнера Астерс Олексія Дідковського та партнерів Світлану Чепурну та Ярослава Петрова. Співкеруючий партнер Сергій Свириба та партнер Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням одинадцятий рік поспіль (починаючи з 2009 року). Згідно з GAR 100 Астерс – це українська фірма, що допомогла виграти арбітраж на суму понад мільярд доларів США у позові до Російської Федерації про відшкодування за втрату інвестицій у анексованому Криму, що є на даний момент найбільшою сумою відшкодування у справах з відновлення повязаних із Кримом прав та інтересів за допомогою міжнародного механізму захисту інвестицій. GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Asters увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (12th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі.

GAR 100 рекомендує співкеруючого партнера Астерс Олексія Дідковського та партнерів Світлану Чепурну та Ярослава Петрова. Співкеруючий партнер Сергій Свириба та партнер Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням одинадцятий рік поспіль (починаючи з 2009 року).

Згідно з GAR 100 Астерс – це українська фірма, що допомогла виграти арбітраж на суму понад мільярд доларів США у позові до Російської Федерації про відшкодування за втрату інвестицій у анексованому Криму, що є на даний момент найбільшою сумою відшкодування у справах з відновлення пов’язаних із Кримом прав та інтересів за допомогою міжнародного механізму захисту інвестицій.

GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: