fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс призначає Оксану Легку радником практики вирішення спорів

13/ 03/ 2018
  Юридична фірма Астерс рада повідомити про підвищення Оксани Легкої до посади радника фірми у практиці вирішення спорів. Оксана приєдналася до команди Астерс на посаді юриста у листопаді 2009 року і була підвищена до позиції старшого юриста у травні 2016 року. До того вона працювала на посаді молодшого юриста в одній з провідних юридичних фірм України. Оксана отримала диплом магістра права у Національній академії управління і завершила програму МВА в Академії AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg (Німеччина). Юридична експертиза Оксани охоплює спектр сфер права, у тому числі вирішення спорів, корпоративне право та злиття та поглинання, а також широке коло питань комерційного характеру, з акцентом на індустрії, що підлягають регулюванню, включаючи сільське господарство, роздрібний сектор і технології, медіа та телекомунікації. Оксана надавала консультації стосовно комплексних і безпрецедентних спорів, а також представляла інтереси клієнтів у судах України та міжнародних арбітражних інститутах. Серед клієнтів, з якими працювала Оксана, – найбільші міжнародні та українські компанії, такі як VimpelCom, ED & F Man Holdings, S.C. Johnson, Philip Morris Ukraine, Swedbank, Telia Carrier та ін. Коментуючи призначення, керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський зазначив: Підвищення Оксани Легкої до позиції радника – це визнання її бездоганності не лише у наданні юридичних консультацій, але й у досягненні цілей клієнтів та фірми. Ми сподіваємося на подальші успіхи Оксани у її карєрі в Астерс. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма “Астерс” рада повідомити про підвищення Оксани Легкої до посади радника фірми у практиці вирішення спорів.

Оксана приєдналася до команди Астерс на посаді юриста у листопаді 2009 року і була підвищена до позиції старшого юриста у травні 2016 року. До того вона працювала на посаді молодшого юриста в одній з провідних юридичних фірм України. Оксана отримала диплом магістра права у Національній академії управління і завершила програму МВА в Академії AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg (Німеччина).

Юридична експертиза Оксани охоплює спектр сфер права, у тому числі вирішення спорів, корпоративне право та злиття та поглинання, а також широке коло питань комерційного характеру, з акцентом на індустрії, що підлягають регулюванню, включаючи сільське господарство, роздрібний сектор і технології, медіа та телекомунікації. Оксана надавала консультації стосовно комплексних і безпрецедентних спорів, а також представляла інтереси клієнтів у судах України та міжнародних арбітражних інститутах. Серед клієнтів, з якими працювала Оксана, – найбільші міжнародні та українські компанії, такі як VimpelCom, ED & F Man Holdings, S.C. Johnson, Philip Morris Ukraine, Swedbank, Telia Carrier та ін.

Коментуючи призначення, керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський зазначив: “Підвищення Оксани Легкої до позиції радника – це визнання її бездоганності не лише у наданні юридичних консультацій, але й у досягненні цілей клієнтів та фірми. Ми сподіваємося на подальші успіхи Оксани у її кар’єрі в Астерс”.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: