fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс призначає Інесу Летич та Ореста Стасюка радниками фірми

11/ 03/ 2019
  Астерс рада повідомити про підвищення Інеси Летич та Ореста Стасюка до посад радників фірми. Інеса Летич. Інеса Летич приєдналася до команди Астерс на посаді юриста у 2010 році. Вона отримала диплом магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Основною спеціалізацією Інеси є трудове право. Вона консультує клієнтів з питань зайнятості та праці, кадрового планування, колективних переговорів, працевлаштування топ-менеджерів, винагород та компенсацій, реорганізацій та скорочень, трудових аспектів локальних та міжнародних корпоративних транзакцій, кадрових політик, питань міграційного законодавства, посередництва у працевлаштуванні й охорони праці, а також вирішення трудових спорів. Серед клієнтів Інеси – найбільші міжнародні компанії, такі як S.C. Johnson, ED&F Man Holdings, Molson Coors, Toyota, Visa, Wizz Air, VimpelCom тощо. Орест Стасюк. Орест Стасюк має понад 8 років досвіду роботи у провідних українських юридичних фірмах. Він отримав диплом магістра права з відзнакою у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та диплом магістра права Вашингтонського університету (США). Орест також є акредитованим фахівцем у сфері запобігання корупції (TRACE). Орест спеціалізується на кримінальних справах з міжнародним елементом, внутрішніх розслідуваннях та антикорупційному комплаєнсі. Він консультує українські та міжнародні компанії з різних галузей економіки з питань посадових злочинів, дотримання антикорупційного законодавства, супроводжує внутрішні розслідування та судові розгляди. Орест представляє інтереси клієнтів у спорах з регуляторними та правоохоронними органами, консультує з питань безпеки бізнесу та захисту від рейдерських атак.  Коментуючи призначення, співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба зазначив: Підвищення Інеси Летич та Ореста Стасюка до позицій радників – це визнання їхнього досвіду та професійних навичок. Ми сподіваємося на подальший успішний розвиток карєри Інеси та Ореста у нашій команді та значний внесок у зростання Астерс. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс рада повідомити про підвищення Інеси Летич та Ореста Стасюка до посад радників фірми.

Інеса Летич

Інеса Летич приєдналася до команди Астерс на посаді юриста у 2010 році. Вона отримала диплом магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Основною спеціалізацією Інеси є трудове право. Вона консультує клієнтів з питань зайнятості та праці, кадрового планування, колективних переговорів, працевлаштування топ-менеджерів, винагород та компенсацій, реорганізацій та скорочень, трудових аспектів локальних та міжнародних корпоративних транзакцій, кадрових політик, питань міграційного законодавства, посередництва у працевлаштуванні й охорони праці, а також вирішення трудових спорів. Серед клієнтів Інеси – найбільші міжнародні компанії, такі як S.C. Johnson, ED&F Man Holdings, Molson Coors, Toyota, Visa, Wizz Air, VimpelCom тощо.

Орест Стасюк

Орест Стасюк має понад 8 років досвіду роботи у провідних українських юридичних фірмах. Він отримав диплом магістра права з відзнакою у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та диплом магістра права Вашингтонського університету (США). Орест також є акредитованим фахівцем у сфері запобігання корупції (TRACE).

Орест спеціалізується на кримінальних справах з міжнародним елементом, внутрішніх розслідуваннях та антикорупційному комплаєнсі. Він консультує українські та міжнародні компанії з різних галузей економіки з питань посадових злочинів, дотримання антикорупційного законодавства, супроводжує внутрішні розслідування та судові розгляди. Орест представляє інтереси клієнтів у спорах з регуляторними та правоохоронними органами, консультує з питань безпеки бізнесу та захисту від рейдерських атак. 

Коментуючи призначення, співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба зазначив: “Підвищення Інеси Летич та Ореста Стасюка до позицій радників – це визнання їхнього досвіду та професійних навичок. Ми сподіваємося на подальший успішний розвиток кар’єри Інеси та Ореста у нашій команді та значний внесок у зростання Астерс”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: