fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс продовжує долучатися до підтримки принципів рівноправності та толерантності в Україні

17/ 09/ 2021
  Партнер Астерс Маркіян Ключковський став одним зі спікерів першого в історії юридичного ринку України публічного діалогу про підтримку прав LGBTQ+, організованого медіапорталом Спілка мертвих юристів. У заході взяли участь представники українських юридичних фірм та правозахисних організацій. Дискусію модерували директорка Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук та журналістка і правозахисниця Альона Казанська. Аудіозапис заходу доступний за лінком https://bit.ly/3AgVeUX У 2020 році Астерс однією з перших з провідних юридичних фірм України долучилася  в інформаційному просторі до Global Pride Month, – коментує Маркіян Ключковський. Ми в Астерс розглядаємо підтримку LGBTQ+ спільноти у більш широкому контексті дотримання принципів рівноправності та толерантності як в роботі фірми, так і в Україні в цілому, адже професія юриста зобовязує захищати базові права людини. Забезпечення рівних можливостей та недопущення дискримінації – один з найголовніших принципів у повсякденній діяльності Астерс. Ми надаємо рівні можливості всім співробітникам незалежно від віку, статі, раси, національності чи сексуальної орієнтації, а в процесі відбору на роботу  керуємося виключно критеріями професійних здібностей кандидатів, – зазначає співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. Ми створили всередині фірми і регулярно проводимо зустрічі Комітету з питань diversity & inclusion, основною задачею  якого є планування і впровадження ініціатив у цій сфері як всередині фірми, так і у зовнішній комунікації Астерс. Серед нещодавніх ініціатив, реалізованих Астерс у сфері diversity & inclusion: підтримка проекту Наука – це вона та організація разом з USUBC персональної виставки живописних робіт Інни Пантелемонової Сенси в проекті АртАстерс задля популяризації гендерної рівності, приєднання до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA, а також участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Партнер Астерс Маркіян Ключковський став одним зі спікерів першого в історії юридичного ринку України публічного діалогу про підтримку прав LGBTQ+, організованого медіапорталом “Спілка мертвих юристів”.

У заході взяли участь представники українських юридичних фірм та правозахисних організацій. Дискусію модерували директорка Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук та журналістка і правозахисниця Альона Казанська. Аудіозапис заходу доступний за лінком https://bit.ly/3AgVeUX

“У 2020 році Астерс однією з перших з провідних юридичних фірм України долучилася  в інформаційному просторі до Global Pride Month”, – коментує Маркіян Ключковський. “Ми в Астерс розглядаємо підтримку LGBTQ+ спільноти у більш широкому контексті дотримання принципів рівноправності та толерантності як в роботі фірми, так і в Україні в цілому, адже професія юриста зобов’язує захищати базові права людини”.

“Забезпечення рівних можливостей та недопущення дискримінації – один з найголовніших принципів у повсякденній діяльності Астерс. Ми надаємо рівні можливості всім співробітникам незалежно від віку, статі, раси, національності чи сексуальної орієнтації, а в процесі відбору на роботу  керуємося виключно критеріями професійних здібностей кандидатів”, – зазначає співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба. “Ми створили всередині фірми і регулярно проводимо зустрічі Комітету з питань diversity & inclusion, основною задачею  якого є планування і впровадження ініціатив у цій сфері як всередині фірми, так і у зовнішній комунікації Астерс”.

Серед нещодавніх ініціатив, реалізованих Астерс у сфері diversity & inclusion: підтримка проекту “Наука – це вона” та організація разом з USUBC персональної виставки живописних робіт Інни Пантелемонової “Сенси” в проекті АртАстерс задля популяризації гендерної рівності, приєднання до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA, а також участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: