fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс – pro bono радник благодійного фонду “Таблеточки”

14/ 02/ 2019
  Астерс збільшила обсяг підтримки благодійного фонду Таблеточки, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. З січня 2019 року Астерс на pro bono засадах надає фонду Таблеточки повну юридичну підтримку в напрямках розвитку законодавства та поточної операційної діяльності. Юристи Астерс під керівництвом радника Вікторії Подворчанської разом з командою фонду Таблеточки працюють над вирішенням низки важливих задач, серед яких: впровадження ефективного обліку та реєстрації онкохворих дітей, скасування ПДВ на ввезення незареєстрованих ліків, розвиток трансплантації кісткового мозку в Україні, поліпшення умов для благодійної діяльності, удосконалення системи вищої медичної освіти і підвищення кваліфікації за напрямками дитячої онкології, гематології, паліативної допомоги і реабілітації. Юридична підтримка з боку Астерс сприятиме участі фонду Таблеточки в роботі над підзаконними актами, які допоможуть забезпечити і контролювати вільний допуск відвідувачів до реанімацій; а також працювати над пропозиціями для удосконалення процесу направлення українців на лікування за кордон. Також експерти Астерс регулярно допомагають фонду з розробкою договорів, наданням юридичних консультацій з податкових, валютних, трудових та інших питань. Щоб фонд міг впроваджувати системні зміни у сфері дитячої онкології, потрібна регулярна юридична підтримка. Коли юридична фірма допомагає безкоштовно, це зберігає в бюджеті фонду сотні тисяч гривень. А значить, ще більше внесків благодійників йдуть на допомогу дітям тут і зараз: на ліки, витратні матеріали, роботу психологів. І ми дуже вдячні нашому партнеру, юридичній фірмі Астерс, за таку надійну підтримку команди і наших підопічних, – коментує виконавчий директор фонду Таблеточки Світлана Пугач. *** Таблеточки – благодійний фонд, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. Заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає адресну, паліативну, психологічну допомогу дітям з усіма видами онкологічних, онкогематологічних і деякими видами гематологічних захворювань і імунодефіцитів. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс збільшила обсяг підтримки благодійного фонду “Таблеточки”, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. З січня 2019 року Астерс на pro bono засадах надає фонду “Таблеточки” повну юридичну підтримку в напрямках розвитку законодавства та поточної операційної діяльності.

Юристи Астерс під керівництвом радника Вікторії Подворчанської разом з командою фонду “Таблеточки” працюють над вирішенням низки важливих задач, серед яких: впровадження ефективного обліку та реєстрації онкохворих дітей, скасування ПДВ на ввезення незареєстрованих ліків, розвиток трансплантації кісткового мозку в Україні, поліпшення умов для благодійної діяльності, удосконалення системи вищої медичної освіти і підвищення кваліфікації за напрямками дитячої онкології, гематології, паліативної допомоги і реабілітації.

Юридична підтримка з боку Астерс сприятиме участі фонду “Таблеточки” в роботі над підзаконними актами, які допоможуть забезпечити і контролювати вільний допуск відвідувачів до реанімацій; а також працювати над пропозиціями для удосконалення процесу направлення українців на лікування за кордон. Також експерти Астерс регулярно допомагають фонду з розробкою договорів, наданням юридичних консультацій з податкових, валютних, трудових та інших питань.

“Щоб фонд міг впроваджувати системні зміни у сфері дитячої онкології, потрібна регулярна юридична підтримка. Коли юридична фірма допомагає безкоштовно, це зберігає в бюджеті фонду сотні тисяч гривень. А значить, ще більше внесків благодійників йдуть на допомогу дітям тут і зараз: на ліки, витратні матеріали, роботу психологів. І ми дуже вдячні нашому партнеру, юридичній фірмі Астерс, за таку надійну підтримку команди і наших підопічних”, – коментує виконавчий директор фонду “Таблеточки” Світлана Пугач.

***

“Таблеточки” – благодійний фонд, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні. Заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає адресну, паліативну, психологічну допомогу дітям з усіма видами онкологічних, онкогематологічних і деякими видами гематологічних захворювань і імунодефіцитів.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: