fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс представляє Україну у міжнародній Консультативній раді мережі iBNex

26/ 10/ 2017
  Астерс та керуючий партнер фірми Олексій Дідковський затверджені регіональними почесними радниками від України в iBNex, інтернаціональній мережі провідних юристів, що спеціалізуються на міжнародних транзакціях. Нова мережа iBNex обєднує представників 60 країн-учасниць ініціативи Китайської Народної Республіки Один пояс, один шлях. Згідно з місією iBNex професійні послуги, у тому числі надання юридичних консультацій, є вкрай важливими для забезпечення діяльності проекту Один пояс, один шлях. Розвиток міжнародної економічної співпраці, зокрема, у рамках Нового Шовкового шляху, встановлення безпечного морського сполучення без перешкод, просування розбудови інфраструктури, міжнародна торгівля та інвестиції, співробітництво у енергетичній сфері та судноплавстві, тощо - всі ці проекти вимагають ґрунтовної та високоякісної юридичної підтримки з метою підвищення економічної ефективності та забезпечення довгострокового росту і розвитку. Щороку iBNex розглядає провідних фахівців з юриспруденції у якості кандидатів на важливу роль почесних радників від кожної країни-учасниці ініціативи Один пояс, один шлях. У 2017-2018 рр. Астерс представлятиме Україну у міжнародній Консультативній раді мережі iBNex. Учасниками від інших країн стали представники провідних у своїх юрисдикціях фірм, таких як Baker Botts, Sorainen, HBS Law тощо. Сума інвестицій в Україну з КНР зростає, і в майбутньому наша країна, ймовірно, привертатиме ще більше уваги китайських компаній. Для Астерс велика честь представляти Україну в Консультативній раді мережі iBNex, метою якої є розвиток економічної співпраці поміж 60 країнами-учасницями ініціативи Один пояс, один шлях. Беручи до уваги, що багато наших проектів містять міжнародну складову, тісне співробітництво з іншими фірмами-членами цієї мережі дозволить нам ще краще задовольняти потреби наших клієнтів, – зазначає Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс. * * * Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс була визнана Кращою юридичною фірмою 2014 року в Україні міжнародним рейтингом Whos Who Legal. Астерс визнана юридичною фірмою № 1 за показниками роботи в 2011-2016 роках згідно з результатами щорічного дослідження 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс та керуючий партнер фірми Олексій Дідковський затверджені регіональними почесними радниками від України в iBNex, інтернаціональній мережі провідних юристів, що спеціалізуються на міжнародних транзакціях. Нова мережа iBNex об’єднує представників 60 країн-учасниць ініціативи Китайської Народної Республіки “Один пояс, один шлях”.

Згідно з місією iBNex “професійні послуги, у тому числі надання юридичних консультацій, є вкрай важливими для забезпечення діяльності проекту “Один пояс, один шлях”. Розвиток міжнародної економічної співпраці, зокрема, у рамках Нового Шовкового шляху, встановлення безпечного морського сполучення без перешкод, просування розбудови інфраструктури, міжнародна торгівля та інвестиції, співробітництво у енергетичній сфері та судноплавстві, тощо – всі ці проекти вимагають ґрунтовної та високоякісної юридичної підтримки з метою підвищення економічної ефективності та забезпечення довгострокового росту і розвитку”.

Щороку iBNex розглядає провідних фахівців з юриспруденції у якості кандидатів на важливу роль почесних радників від кожної країни-учасниці ініціативи “Один пояс, один шлях”. У 2017-2018 рр. Астерс представлятиме Україну у міжнародній Консультативній раді мережі iBNex. Учасниками від інших країн стали представники провідних у своїх юрисдикціях фірм, таких як Baker Botts, Sorainen, HBS Law тощо.

Сума інвестицій в Україну з КНР зростає, і в майбутньому наша країна, ймовірно, привертатиме ще більше уваги китайських компаній. Для Астерс велика честь представляти Україну в Консультативній раді мережі iBNex, метою якої є розвиток економічної співпраці поміж 60 країнами-учасницями ініціативи “Один пояс, один шлях”. Беручи до уваги, що багато наших проектів містять міжнародну складову, тісне співробітництво з іншими фірмами-членами цієї мережі дозволить нам ще краще задовольняти потреби наших клієнтів,” – зазначає Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс.

* * *

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс була визнана Кращою юридичною фірмою 2014 року в Україні міжнародним рейтингом Who’s Who Legal. Астерс визнана юридичною фірмою № 1 за показниками роботи в 2011-2016 роках згідно з результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: