fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс посилює практику вирішення спорів з приєднанням радника Олександра Фролова

24/ 04/ 2020
  Олександр Фролов. Радник у практиці вирішення спорів Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Олександра Фролова на посаді радника у практиці вирішення спорів. Олександр Фролов спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у міжнародних арбітражних, внутрішніх та транскордонних комерційних спорах. До приєднання до команди Астерс Олександр практикував у провідних міжнародних юридичних фірмах у Києві та Лондоні. Олександр має досвід представництва клієнтів в судах України всіх інстанцій, у тому числі у Верховному Суді та об’єднаній палаті Касаційного господарського суду, а також у арбітражах ad hoc  та постійно діючих арбітражних установах. Він представляє інтереси клієнтів у спорах у сфері нафти та газу, страхування та перестрахування, телекомунікацій, банківської справи, приватизації, а також позадоговірної відповідальності та договірного права. Олександр Фролов є випускником Лондонської школи економіки та політичних наук і Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Він також закінчив освітні програми Паризької арбітражної академії (Франція), Гаазької академії міжнародного права (Нідерланди) та був учасником Менторської програми Міжнародної ради з комерційного арбітражу (Великобританія). Коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський: Враховуючи його значний досвід в міжнародних арбітражних та судових спорах, Олександр Фролов є ідеальним підсиленням нашої команди з вирішення спорів. Приєднання до фірми такого досвідченого фахівця свідчить про нашу відданість планам подальшого розвитку цієї динамічної практики в Астерс. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Олександр Фролов

Радник у практиці вирішення спорів

Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Олександра Фролова на посаді радника у практиці вирішення спорів.

Олександр Фролов спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у міжнародних арбітражних, внутрішніх та транскордонних комерційних спорах. До приєднання до команди Астерс Олександр практикував у провідних міжнародних юридичних фірмах у Києві та Лондоні. Олександр має досвід представництва клієнтів в судах України всіх інстанцій, у тому числі у Верховному Суді та об’єднаній палаті Касаційного господарського суду, а також у арбітражах ad hoc  та постійно діючих арбітражних установах. Він представляє інтереси клієнтів у спорах у сфері нафти та газу, страхування та перестрахування, телекомунікацій, банківської справи, приватизації, а також позадоговірної відповідальності та договірного права.

Олександр Фролов є випускником Лондонської школи економіки та політичних наук і Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Він також закінчив освітні програми Паризької арбітражної академії (Франція), Гаазької академії міжнародного права (Нідерланди) та був учасником Менторської програми Міжнародної ради з комерційного арбітражу (Великобританія).

Коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський: “Враховуючи його значний досвід в міжнародних арбітражних та судових спорах, Олександр Фролов є ідеальним підсиленням нашої команди з вирішення спорів. Приєднання до фірми такого досвідченого фахівця свідчить про нашу відданість планам подальшого розвитку цієї динамічної практики в Астерс”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: