fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс підтримує Всеукраїнський конкурс композиторів

04/ 06/ 2021
  Астерс виступає генеральним партнером Української концертної увертюри – першого всеукраїнського конкурсу композиторів, ініційованого з нагоди 30-річчя Незалежності України. Завданням для учасників конкурсу є створення власноїукраїнської концертної увертюри. Конкурс проводиться Національним симфонічним оркестром України та благодійним фондом Відкрита музика міста. 33 українські композитори подали свої роботи для участі у конкурсі. За підсумками голосування професійного журі у складі 6 авторитетних експертів у сфері класичної музики були відібрані 6 найкращих робіт, які будуть виконані Національним симфонічним оркестром на гала-концерті у День Незалежності, 24 серпня 2021 р. Під час концерту також буде оголошено імя переможця конкурсу. У якості генерального партнера Астерс надала фінансову підтримку та зробила внесок у призовий фонд конкурсу. Експерти Астерс також забезпечують прозорість проведення конкурсних процедур. Урочисті події в Україні часто починаються з виконання увертюри до опери Тарас Бульба Миколи Лисенка, створеної у 1890 р. Цей конкурс є нагодою для композиторів написати нову сучасну сторінку в історії національної музики. Для нас в Астерс велика честь підтримати створення можливо ще одного національного музичного символу, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Підтримка мистецтва завжди була одним із пріоритетів Астерс як соціально відповідальної фірми. У 2009 р. ми створили АртАстерс – благодійний проект, покликаний підтримувати, показувати та популяризувати українське мистецтво серед ділової спільноти. У 2015 та 2021 роках Астерс виступала спонсором концертів всесвітньовідомого американського скрипаля Джошуа Белла та New Era Orchestra в Україні. Астерс завжди розглядала корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову своєї місії. У 2020 р. Астерс була визнана Найбільш соціально відповідальною юридичною фірмою України за даними дослідження PLS Top Teams видавництва Юридична практика. Більше про КСВ-проекти Астерс: https://www.asterslaw.com/ua/about_us/corporate_social/ * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступає генеральним партнером “Української концертної увертюри” – першого всеукраїнського конкурсу композиторів, ініційованого з нагоди 30-річчя Незалежності України. Завданням для учасників конкурсу є створення власноїукраїнської концертної увертюри.

Конкурс проводиться Національним симфонічним оркестром України та благодійним фондом “Відкрита музика міста”. 33 українські композитори подали свої роботи для участі у конкурсі. За підсумками голосування професійного журі у складі 6 авторитетних експертів у сфері класичної музики були відібрані 6 найкращих робіт, які будуть виконані Національним симфонічним оркестром на гала-концерті у День Незалежності, 24 серпня 2021 р. Під час концерту також буде оголошено ім’я переможця конкурсу.

У якості генерального партнера Астерс надала фінансову підтримку та зробила внесок у призовий фонд конкурсу. Експерти Астерс також забезпечують прозорість проведення конкурсних процедур.

Урочисті події в Україні часто починаються з виконання увертюри до опери “Тарас Бульба” Миколи Лисенка, створеної у 1890 р. Цей конкурс є нагодою для композиторів написати нову сучасну сторінку в історії національної музики. Для нас в Астерс велика честь підтримати створення можливо ще одного національного музичного символу”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Підтримка мистецтва завжди була одним із пріоритетів Астерс як соціально відповідальної фірми. У 2009 р. ми створили АртАстерс – благодійний проект, покликаний підтримувати, показувати та популяризувати українське мистецтво серед ділової спільноти. У 2015 та 2021 роках Астерс виступала спонсором концертів всесвітньовідомого американського скрипаля Джошуа Белла та New Era Orchestra в Україні.

Астерс завжди розглядала корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову своєї місії. У 2020 р. Астерс була визнана “Найбільш соціально відповідальною юридичною фірмою України” за даними дослідження PLS Top Teams видавництва “Юридична практика”. Більше про КСВ-проекти Астерс: https://www.asterslaw.com/ua/about_us/corporate_social/

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: