fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс підтримує проект з популяризації гендерної рівності “Наука – це вона”

01/ 03/ 2021
  Астерс надає pro bono юридичний супровід проекту Наука – це вона. Організатором ініціативи є освітній проект STEM is FEM за підтримки ООН Жінки (UN Women) в Україні та Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. Реалізація проекту включає художню виставку, присвячену українським жінкам-вченим та всеукраїнський конкурс есе.  Проект є частиною кампанії UN Women Покоління рівності з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях. Над юридичним супроводом проекту працюють партнер і керівник практики інтелектуальної власності Астерс Юлія Семеній та керівник практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна. Ініціатива Наука – це вона має на меті боротьбу з поширеним в Україні стереотипом про те, що технічні науки – це вотчина чоловіків, - коментує Юна Потьомкіна. Цей проект підкреслює, що вклад у розвиток будь-якої сфери – чи то юриспруденції, чи STEM – вносять як жінки, так і чоловіки. Ми в Астерс підтримуємо ініціативи, котрі популяризують гендерну рівність, - зазначає Юлія Семеній. Взяти участь в конкурсі есеїв у рамках проекту може будь-яка дівчина віком від 14 до 21 року. Ознайомитися із умовами конкурсу та подати свою роботу до 15 березня можна на офіційній сторінці проекту. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс надає pro bono юридичний супровід проекту “Наука – це вона”. Організатором ініціативи є освітній проект STEM is FEM за підтримки ООН Жінки (UN Women) в Україні та Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Реалізація проекту включає художню виставку, присвячену українським жінкам-вченим та всеукраїнський конкурс есе.  Проект є частиною кампанії UN Women “Покоління рівності” з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

Над юридичним супроводом проекту працюють партнер і керівник практики інтелектуальної власності Астерс Юлія Семеній та керівник практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна.

“Ініціатива “Наука – це вона” має на меті боротьбу з поширеним в Україні стереотипом про те, що технічні науки – це вотчина чоловіків”, – коментує Юна Потьомкіна.

“Цей проект підкреслює, що вклад у розвиток будь-якої сфери – чи то юриспруденції, чи STEM вносять як жінки, так і чоловіки. Ми в Астерс підтримуємо ініціативи, котрі популяризують гендерну рівність”, – зазначає Юлія Семеній.

Взяти участь в конкурсі есеїв у рамках проекту може будь-яка дівчина віком від 14 до 21 року. Ознайомитися із умовами конкурсу та подати свою роботу до 15 березня можна на офіційній сторінці проекту.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: