fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс першою з українських юридичних фірм створює Nordic Desk

31/ 03/ 2021
  Астерс рада повідомити про створення Nordic Desk у продовження курсу на стратегічне зростання фірми. Nordic Desk обєднує юристів Астерс, які надають консультації на скандинавських мовах з урахуванням особливостей бізнес-культури регіону та розумінням правових систем країн Скандинавії. Команду Nordic Desk в Астерс очолює Дамєн Магру, норвезький юрист. Дамєн отримав диплом магістра права в Університеті Бергена. Він спеціалізується на транскордонних M&A-угодах, міжнародних контрактах і транзакціях. Дамєн консультує щодо права ЄС, що застосовується у повязаних з Україною проектах, та надає підтримку приватним клієнтам з країн Скандинавії щодо юридичних питань в Україні. Його досвід також включає консультування клієнтів з галузі енергетики, ігрової індустрії та ІТ. Широке портфоліо клієнтів Астерс з країн Скандинавії включає, зокрема, Yara International ASA, Swedbank, Better Energy A/S, Danish Crown A/S, Lantmannen Axa, Miber AB, Nordic Power Partners, Danish Climate Investment Fund, Norsk Solar, SEK та ін. З середини 90-их Астерс допомагає скандинавським компаніям виходити на український ринок. Астерс є учасницею Норвезько-української торговельної палати та має добре налагоджену співпрацю з провідними юридичними фірмами країн Скандинавії, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Скандинавські компанії демонструють зростаючий вплив на українському ринку. Відповідаючи на цей тренд, ми зібрали в Астерс високомотивовану команду експертів.Новостворений Nordic Desk слугуватиме початковою точкою взаємодії клієнтів зі Скандинавії з Астерс та зручним для клієнтів координаційним центром для налагодження взаємовигідної співпраці. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс рада повідомити про створення Nordic Desk у продовження курсу на стратегічне зростання фірми. Nordic Desk об’єднує юристів Астерс, які надають консультації на скандинавських мовах з урахуванням особливостей бізнес-культури регіону та розумінням правових систем країн Скандинавії.

Команду Nordic Desk в Астерс очолює Дам’єн Магру, норвезький юрист. Дам’єн отримав диплом магістра права в Університеті Бергена. Він спеціалізується на транскордонних M&A-угодах, міжнародних контрактах і транзакціях. Дам’єн консультує щодо права ЄС, що застосовується у пов’язаних з Україною проектах, та надає підтримку приватним клієнтам з країн Скандинавії щодо юридичних питань в Україні. Його досвід також включає консультування клієнтів з галузі енергетики, ігрової індустрії та ІТ.

Широке портфоліо клієнтів Астерс з країн Скандинавії включає, зокрема, Yara International ASA, Swedbank, Better Energy A/S, Danish Crown A/S, Lantmannen Axa, Miber AB, Nordic Power Partners, Danish Climate Investment Fund, Norsk Solar, SEK та ін.

“З середини 90-их Астерс допомагає скандинавським компаніям виходити на український ринок. Астерс є учасницею Норвезько-української торговельної палати та має добре налагоджену співпрацю з провідними юридичними фірмами країн Скандинавії”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян“Скандинавські компанії демонструють зростаючий вплив на українському ринку. Відповідаючи на цей тренд, ми зібрали в Астерс високомотивовану команду експертів.Новостворений Nordic Desk слугуватиме початковою точкою взаємодії клієнтів зі Скандинавії з Астерс та зручним для клієнтів координаційним центром для налагодження взаємовигідної співпраці.”

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: