fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер Астерс Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA)

05/ 10/ 2017
  Партнера Астерс Юлію Семеній було призначено членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA), всесвітнього обєднання власників торговельних марок та експертів у цій сфері, що має на меті підтримку охорони торговельних марок та повязаної інтелектуальної власності задля захисту прав споживачів і сприяння чесній та ефективній торгівлі. Інтернет-комітет INTA обєднує провідних міжнародних експертів, що спеціалізуються на захисті торговельних марок в мережі Інтернет. Комітет очолить Пол МакГрейді, партнер Winston& Strawn, авторитетної міжнародної юридичної фірми. Комітет зосереджуватиме свою діяльність на питаннях використання торговельних марок у системі доменних імен. Робота в Комітеті передбачає надання пропозицій Правлінню асоціації, підготовку звітів та висновків, а також розробку та захист проектів. Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок на період з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2019 року. *** Команда Asters володіє значним досвідом у галузі інтелектуальної власності. Ми консультуємо клієнтів з питань, повязаних із захистом торговельних марок, авторських прав, винаходів і промислових зразків тощо, включаючи реєстрацію прав інтелектуальної власності, розробку стратегій захисту, надання ліцензій та передання прав. Практика інтелектуальної власності фірми отримала найвищі рекомендації від таких авторитетних міжнародних досліджень як  The Legal 500: EMEA 2017,Chambers Europe 2017 та World Trademark Review 1000 2016.

Партнера Астерс Юлію Семеній було призначено членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA), всесвітнього об’єднання власників торговельних марок та експертів у цій сфері, що має на меті підтримку охорони торговельних марок та пов’язаної інтелектуальної власності задля захисту прав споживачів і сприяння чесній та ефективній торгівлі.

Інтернет-комітет INTA об’єднує провідних міжнародних експертів, що спеціалізуються на захисті торговельних марок в мережі Інтернет. Комітет очолить Пол МакГрейді, партнер Winston& Strawn, авторитетної міжнародної юридичної фірми.

Комітет зосереджуватиме свою діяльність на питаннях використання торговельних марок у системі доменних імен. Робота в Комітеті передбачає надання пропозицій Правлінню асоціації, підготовку звітів та висновків, а також розробку та захист проектів. Юлія Семеній призначена членом Інтернет-комітету Міжнародної асоціації власників торговельних марок на період з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2019 року.

***

Команда Asters володіє значним досвідом у галузі інтелектуальної власності. Ми консультуємо клієнтів з питань, пов’язаних із захистом торговельних марок, авторських прав, винаходів і промислових зразків тощо, включаючи реєстрацію прав інтелектуальної власності, розробку стратегій захисту, надання ліцензій та передання прав. Практика інтелектуальної власності фірми отримала найвищі рекомендації від таких авторитетних міжнародних досліджень як  The Legal 500: EMEA 2017,Chambers Europe 2017 та World Trademark Review 1000 2016.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: