fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс отримує високі оцінки від міжнародного довідника Chambers Global 2021

22/ 02/ 2021
  Chambers Global 2021, одне з найбільш авторитетних щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України. Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що розглядаються по Україні. Chambers Global 2021 високо рекомендує практику вирішення спорів Астерс – видатну команду з вражаючим підбором юристів. Довідник характеризує співкеруючого партнера Астерс Сергія Свирибу як видатного професіонала, відомого завдяки його колосальному досвіду. Співкеруючий партнер Олексій Дідковський теж відзначений як видатний професіонал за стратегічні консультації у міжнародних спорах найвищого рівня. Відомий завдяки найкращій на ринку експертизі партнерМаркіян Ключковський отримує визнання за клієнтоорієнтований підхід. Chambers Global 2021 також відзначає партнера Гліба Бялого за глибоке розуміння українських реалій. Партнер Андрій Пожидаєв піднявся у рейтингу завдяки позитивним відгукам з ринку та зростанню відомості. Видання також рекомендує радника Дмитра Шемеліна за надання консультацій у транскордонних судових спорах та арбітражних провадженнях. Провідна на ринку практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, надійного професіонала з підтвердженою експертизою. Дослідження також рекомендує  партнера Романа Степаненка та радника Габріела Асланяна. У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2021 називає Астерс однією з найбільших та найбільш досвідчених фірм з вражаючим послужним списком проектів. Видання рекомендує Армена Хачатуряна як видатного професіонала з величезним досвідом. Партнер Вадим Самойленко також відзначений за багаторічну експертизу у роботі над проектами з корпоративного управління, комплаєнсу та створення спільних підприємств. Видання рекомендує партнера Олега Бойчука за розуміння структури угод.  Довідник Chambers Global 2021 складено за підсумками тисяч інтервю з юристами та клієнтами, які були проведені найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює понад 200 юрисдикцій, а також включає регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі.  *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Chambers Global 2021, одне з найбільш авторитетних щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України. Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що розглядаються по Україні.

Chambers Global 2021 високо рекомендує практику вирішення спорів Астерс – “видатну команду з вражаючим підбором юристів”. Довідник характеризує співкеруючого партнера Астерс Сергія Свирибу як видатного професіонала, “відомого завдяки його колосальному досвіду”. Співкеруючий партнер Олексій Дідковський теж відзначений як видатний професіонал за “стратегічні консультації у міжнародних спорах найвищого рівня”. “Відомий завдяки найкращій на ринку експертизі” партнерМаркіян Ключковський “отримує визнання за клієнтоорієнтований підхід”. Chambers Global 2021 також відзначає партнера Гліба Бялого за “глибоке розуміння українських реалій”. Партнер Андрій Пожидаєв “піднявся у рейтингу завдяки позитивним відгукам з ринку та зростанню відомості”. Видання також рекомендує радника Дмитра Шемеліна за “надання консультацій у транскордонних судових спорах та арбітражних провадженнях”.

“Провідна на ринку” практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, “надійного професіонала з підтвердженою експертизою”. Дослідження також рекомендує  партнера Романа Степаненка та радника Габріела Асланяна.

У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2021 називає Астерс “однією з найбільших та найбільш досвідчених фірм з вражаючим послужним списком проектів”. Видання рекомендує Армена Хачатуряна як видатного професіонала з “величезним досвідом”. Партнер Вадим Самойленко також відзначений за “багаторічну експертизу у роботі над проектами з корпоративного управління, комплаєнсу та створення спільних підприємств”. Видання рекомендує партнера Олега Бойчука за “розуміння структури угод”

Довідник Chambers Global 2021 складено за підсумками тисяч інтерв’ю з юристами та клієнтами, які були проведені найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює понад 200 юрисдикцій, а також включає регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі. 

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: