fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс отримує високі оцінки від міжнародного довідника Chambers Global 2019

21/ 02/ 2019
  Chambers Global 2019, одне з найбільш впливових щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України. Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що включені в огляд по Україні. Практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, відзначаючи її оперативність та увагу до деталей. Дослідження рекомендує партнера Романа Степаненка, підкреслюючи його проактивний підхід, та радника Габріела Асланяна, що має глибоку експертизу у роботі з банками з розвитку. У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2019 називає співкеруючого партнера Олексія Дідковського та старшого партнера Армена Хачатуряна видатними професіоналами. Партнер Вадим Самойленко також серед найкращих фахівців у практиці корпоративного права та M&A. Видання особливо підкреслює його роботу з міжнародними клієнтами щодо питань корпоративного управління. Chambers Global 2019 також рекомендує Астерс у практиці вирішення спорів. Довідник характеризує співкеруючого партнера Астерс Сергія Свирибу як видатного професіонала, який володіє бездоганною репутацією. Партнер Маркіян Ключковський включений до списку лідерів Band 1, а джерела дослідження називають його одним з найкращих юристів в галузі арбітражу в Україні. Chambers Global 2019 також відзначає партнера Гліба Бялого за його досвід у вирішенні судових спорів в Україні і радника Дмитра Шемеліна – хорошого спеціаліста, що представляє інтереси клієнтів у транскордонних спорах та міжнародних проектах зі стягнення заборгованості. Довідник Chambers Global 2019 складено за підсумками тисяч інтервю з юристами та клієнтами, які були проведені найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює 190 країн з усього світу, а також включає регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Chambers Global 2019, одне з найбільш впливових щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України. Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що включені в огляд по Україні.

Практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, відзначаючи її “оперативність та увагу до деталей”. Дослідження рекомендує партнера Романа Степаненка, підкреслюючи його “проактивний підхід”, та радника Габріела Асланяна, що має “глибоку експертизу у роботі з банками з розвитку”.

У практиці корпоративного права та M&A Chambers Global 2019 називає співкеруючого партнера Олексія Дідковського та старшого партнера Армена Хачатуряна видатними професіоналами. Партнер Вадим Самойленко також серед найкращих фахівців у практиці корпоративного права та M&A. Видання особливо підкреслює його роботу “з міжнародними клієнтами щодо питань корпоративного управління”.

Chambers Global 2019 також рекомендує Астерс у практиці вирішення спорів. Довідник характеризує співкеруючого партнера Астерс Сергія Свирибу як видатного професіонала, який “володіє бездоганною репутацією”. Партнер Маркіян Ключковський включений до списку лідерів Band 1, а джерела дослідження називають його “одним з найкращих юристів в галузі арбітражу в Україні”. Chambers Global 2019 також відзначає партнера Гліба Бялого за “його досвід у вирішенні судових спорів в Україні” і радника Дмитра Шемеліна“хорошого спеціаліста”, що представляє інтереси клієнтів у транскордонних спорах та міжнародних проектах зі стягнення заборгованості.

Довідник Chambers Global 2019 складено за підсумками тисяч інтерв’ю з юристами та клієнтами, які були проведені найбільшою командою дослідників у юридичній галузі. Видання охоплює 190 країн з усього світу, а також включає регіональні та глобальні розділи, відзначаючи найкращих юристів у світі.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: