fbpx

Астерс отримала нагороди Юридичної премії 2019

12/ 06/ 2019
  Астерс була визнана Юридичною фірмою року в галузі енергетики, а партнер Ігор Свечкар був відзначений нагородою Найкращий юрист у сфері антимонопольного права  під час щорічної церемонії Юридична премія, проведеної видавництвом Юридична практика в готелі Fairmont у Києві 7 червня 2019 року. Астерс як фірма та її партнери індивідуально стали фіналістами премії у 22 номінаціях. Зокрема, Астерс увійшла до числа фіналістів у таких номінаціях як Юридична фірма року у сферах корпоративного, антимонопольного, банківського та фінансового, кримінального, сімейного права, M&A, боргової реструктуризації, арбітражу, судової практики, інтелектуальної власності, міжнародної торгівлі та транспорту, а також у номінації Юридична фірма року Pro Bono. Партнер Астерс Ірина Поканай стала фіналістом у номінації Найкращий юрист у банківському і фінансовому праві та борговій реструктуризації, Юлія Семеній була номінована на звання Найкращого юриста у галузі права інтелектуальної власності, Костянтин Соляр – у податковому консультуванні, Сергій Гребенюк – у кримінальному праві, Маркіян Ключковський став фіналістом у номінації Юрист року в арбітражі, а Ярослав Петров – у енергетиці. Юридичною премією, яка вважається правничою спільнотою національним аналогом Оскара у сфері юриспруденції, щороку нагороджуються найкращі юристи та юридичні фірми України. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс була визнана Юридичною фірмою року в галузі енергетики, а партнер Ігор Свечкар був відзначений нагородою “Найкращий юрист у сфері антимонопольного права”  під час щорічної церемонії “Юридична премія”, проведеної видавництвом “Юридична практика” в готелі Fairmont у Києві 7 червня 2019 року.

Астерс як фірма та її партнери індивідуально стали фіналістами премії у 22 номінаціях. Зокрема, Астерс увійшла до числа фіналістів у таких номінаціях як “Юридична фірма року” у сферах корпоративного, антимонопольного, банківського та фінансового, кримінального, сімейного права, M&A, боргової реструктуризації, арбітражу, судової практики, інтелектуальної власності, міжнародної торгівлі та транспорту, а також у номінації “Юридична фірма року Pro Bono”.

Партнер Астерс Ірина Поканай стала фіналістом у номінації “Найкращий юрист” у банківському і фінансовому праві та борговій реструктуризації, Юлія Семеній була номінована на звання “Найкращого юриста” у галузі права інтелектуальної власності, Костянтин Соляр – у податковому консультуванні, Сергій Гребенюк – у кримінальному праві, Маркіян Ключковський став фіналістом у номінації “Юрист року” в арбітражі, а Ярослав Петров – у енергетиці.

“Юридичною премією”, яка вважається правничою спільнотою національним аналогом “Оскара” у сфері юриспруденції, щороку нагороджуються найкращі юристи та юридичні фірми України.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: