fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс організувала зустріч міжнародної мережі Biolegis у Києві

10/ 09/ 2019
    5-6 вересня 2019 року Астерс виступила організатором робочої зустрічі учасників Biolegis, мережі провідних європейських незалежних фірм, що надають консультації компаніям у сфері біологічних наук щодо корпоративного права, M&A, права інтелектуальної власності та інших питань їхньої діяльності. У зустрічі взяли участь представники фірм мережі Biolegis з усієї Європи. Учасники мали на меті обмінятися своїм значним досвідом роботи у сферах біотехнологій, фармацевтики, медичного обладнання, інформаційних технологій та суміжних з ними галузях права. Програма зустрічі включала обмін новинами фірм-учасниць мережі та дискусію щодо розвитку бізнесу, модератором якої виступила партнер Астерс Юлія Семеній. Також перед учасниками з доповіддю на тему О, мої гени виступила Дарія Лосєва, відома українська вчена-генетик, спікер TEDx та лауреат нагороди для молодих лідерів України Kyiv Post Top 30 Under 30 2018. Зустріч завершилася екскурсією історичним центром Києва. *** Biolegis – це міжнародна мережа з 19 незалежних європейських юридичних фірм, що мають значний досвід роботи у сфері біологічних наук. Участь в Biolegis надає Астерс унікальні можливості ділитися та переймати ноу-хау та кращі практики у цій сфері від інших фірм-учасниць мережі, а також надавати комплексні юридичні послуги у галузі компаніям та інвесторам з усієї Європи. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.
01/

 

5-6 вересня 2019 року Астерс виступила організатором робочої зустрічі учасників Biolegis, мережі провідних європейських незалежних фірм, що надають консультації компаніям у сфері біологічних наук щодо корпоративного права, M&A, права інтелектуальної власності та інших питань їхньої діяльності.

У зустрічі взяли участь представники фірм мережі Biolegis з усієї Європи. Учасники мали на меті обмінятися своїм значним досвідом роботи у сферах біотехнологій, фармацевтики, медичного обладнання, інформаційних технологій та суміжних з ними галузях права.

Програма зустрічі включала обмін новинами фірм-учасниць мережі та дискусію щодо розвитку бізнесу, модератором якої виступила партнер Астерс Юлія Семеній. Також перед учасниками з доповіддю на тему “О, мої гени” виступила Дарія Лосєва, відома українська вчена-генетик, спікер TEDx та лауреат нагороди для молодих лідерів України Kyiv Post Top 30 Under 30 2018. Зустріч завершилася екскурсією історичним центром Києва.

***

Biolegis – це міжнародна мережа з 19 незалежних європейських юридичних фірм, що мають значний досвід роботи у сфері біологічних наук. Участь в Biolegis надає Астерс унікальні можливості ділитися та переймати ноу-хау та кращі практики у цій сфері від інших фірм-учасниць мережі, а також надавати комплексні юридичні послуги у галузі компаніям та інвесторам з усієї Європи.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: