fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс очолює рейтинг “50 провідних юридичних фірм України” у 2020 р.

09/ 12/ 2020
  Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 8 грудня 2020 року результатами щорічного дослідження 50 провідних юридичних фірм України, що проводиться видавництвом Юридична практика. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, проекти та судові справи, які супроводжувала фірма. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми та її найвищу репутацію серед колег. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку. Багаторічне лідерство у найбільш авторитетному національному юридичному рейтингу підкреслює флагманську позицію Астерс на ринку як у 2020 році, так і впродовж 25 років з дня заснування фірми, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Ми пишаємося найвищими нагородами фірми, отриманими у цьому році і в національних, і в міжнародних юридичних рейтингах. Це визнання було б неможливим без наполегливої роботи кожного з учасників великої та досвідченої команди Астерс, яка здатна надавати клієнтам підтримку зразкової якості у вирішенні найскладніших бізнес-задач. Щорічний рейтинг 50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком Юридична практика. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua.  *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 8 грудня 2020 року результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”, що проводиться видавництвом “Юридична практика”.

Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, проекти та судові справи, які супроводжувала фірма. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми та її найвищу репутацію серед колег. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку.

“Багаторічне лідерство у найбільш авторитетному національному юридичному рейтингу підкреслює флагманську позицію Астерс на ринку як у 2020 році, так і впродовж 25 років з дня заснування фірми”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян“Ми пишаємося найвищими нагородами фірми, отриманими у цьому році і в національних, і в міжнародних юридичних рейтингах. Це визнання було б неможливим без наполегливої роботи кожного з учасників великої та досвідченої команди Астерс, яка здатна надавати клієнтам підтримку зразкової якості у вирішенні найскладніших бізнес-задач”.

Щорічний рейтинг “50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком “Юридична практика”. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua. 

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: