fbpx

Астерс очолює рейтинг “50 провідних юридичних фірм України” у 2019 р.

02/ 12/ 2019
  Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 2 грудня 2019 року результатами щорічного дослідження 50 провідних юридичних фірм України, що проводиться видавництвом Юридична практика. Згідно з публікацією, Астерс є флагманом українського юридичного ринку. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми, її глобальну присутність, зміцнену відкриттями нових офісів закордоном, а також посилення команди Астерс та її найвищу репутацію серед колег. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку. Наші люди – це запорука успіху Астерс, – коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський. Це визнання від Юридичної практики, одного з найавторитетніших національних юридичних видань, було б неможливим без важкої роботи кожного учасника досвідченої команди Астерс, яка працює над найскладнішими угодами та проектами національного значення. Від імені керівництва фірми я хочу подякувати кожному співробітнику Астерс за їхню відданість, адже ця і всі інші наші нагороди та успіхи є результатом спільних зусиль команди. Щорічний рейтинг 50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком Юридична практика. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, здійснені транзакції та судові справи. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 19 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 2 грудня 2019 року результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”, що проводиться видавництвом “Юридична практика”.

Згідно з публікацією, Астерс є “флагманом українського юридичного ринку”. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми, її глобальну присутність, зміцнену відкриттями нових офісів закордоном, а також посилення команди Астерс та її найвищу репутацію серед колег. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку.

“Наші люди – це запорука успіху Астерс”, коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський. “Це визнання від “Юридичної практики”, одного з найавторитетніших національних юридичних видань, було б неможливим без важкої роботи кожного учасника досвідченої команди Астерс, яка працює над найскладнішими угодами та проектами національного значення. Від імені керівництва фірми я хочу подякувати кожному співробітнику Астерс за їхню відданість, адже ця і всі інші наші нагороди та успіхи є результатом спільних зусиль команди”.

Щорічний рейтинг “50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком “Юридична практика”. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, здійснені транзакції та судові справи. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 19 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: