fbpx

Астерс очолює рейтинг “50 провідних юридичних фірм України” у 2018 р.

05/ 12/ 2018
  Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 4 грудня 2018 року результатами щорічного дослідження 50 провідних юридичних фірм України, що проводиться видавництвом Юридична практика. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми, найвищу репутацію серед колег та клієнтів і участь у супроводі найважливіших транзакцій у 2018 році. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку і названа найкращою у практиках антимонопольного й корпоративного права. Команда Астерс з антимонопольного права залишається беззаперечним лідером за кількістю успішно завершених транзакцій у цій практиці, здійснивши юридичний супровід 15 з 21 найбільших публічних угод в антимонопольному праві. Здобуття першого місця у рейтингу 50 провідних юридичних фірм України від Юридичної практики, одного з найавторитетніших національних юридичних видань, відображає найвищий рівень репутації Астерс серед клієнтів та колег, – коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський, - Це визнання свідчить про правильність обраного нами курсу на підвищення рівня професійної експертизи та посилення конкурентних переваг. “Рейтинги є гарним показником того, чи ви знаходитеся на правильному шляху і чи успішно пристосувалися до зростаючої конкуренції та нових викликів. Ми раді, що нове дослідження Юридичної практики підтверджує правильність нашого курсу у напруженій професійній гонці, – зазначає Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс, – Я висловлюю щиру вдячність за кропітку працю та відданість всім 230 співробітникам Астерс, адже всі наші визнання та нагороди є результатом спільних зусиль команди. Щорічний рейтинг 50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному незалежному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком Юридична практика. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, здійснені транзакції та судові справи. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 в Україні згідно з опублікованими 4 грудня 2018 року результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”, що проводиться видавництвом “Юридична практика”.

Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми, найвищу репутацію серед колег та клієнтів і участь у супроводі найважливіших транзакцій у 2018 році. Зокрема, Астерс визнана Юридичною фірмою No.1 за результатами голосування представників юридичного ринку і названа найкращою у практиках антимонопольного й корпоративного права. Команда Астерс з антимонопольного права залишається беззаперечним лідером за кількістю успішно завершених транзакцій у цій практиці, здійснивши юридичний супровід 15 з 21 найбільших публічних угод в антимонопольному праві.

“Здобуття першого місця у рейтингу 50 провідних юридичних фірм України від “Юридичної практики”, одного з найавторитетніших національних юридичних видань, відображає найвищий рівень репутації Астерс серед клієнтів та колег”, – коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський, – “Це визнання свідчить про правильність обраного нами курсу на підвищення рівня професійної експертизи та посилення конкурентних переваг”.

“Рейтинги є гарним показником того, чи ви знаходитеся на правильному шляху і чи успішно пристосувалися до зростаючої конкуренції та нових викликів. Ми раді, що нове дослідження “Юридичної практики” підтверджує правильність нашого курсу у напруженій професійній гонці”, – зазначає Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс, – “Я висловлюю щиру вдячність за кропітку працю та відданість всім 230 співробітникам Астерс, адже всі наші визнання та нагороди є результатом спільних зусиль команди”.

Щорічний рейтинг “50 провідних юридичних фірм України ґрунтується на різнобічному незалежному дослідженні українського юридичного ринку, яке з 1997 року здійснюється українським щотижневиком “Юридична практика”. Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті, здійснені транзакції та судові справи. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: