fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс надала консультації Укрзалізниці щодо реструктуризації облігацій на суму 500 млн. доларів США

31/ 01/ 2018
  Юридичні фірми Астерс та White & Case LLP (Великобританія) виступили юридичними радниками ПАТ Укрзалізниця, української державної компанії у сфері залізничних перевезень, щодо реструктуризації облігацій на суму 500 млн. доларів США зі ставкою дохідності 9,875% та строком погашення у 2021 році. Репрофілювання полягало у внесенні змін до умов договору позики у звязку з коригуванням обсягу місцевої заборгованості Укрзалізниці. Юридичний супровід угоди з боку Астерс включав  комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо реєстрації змін до договору іноземної позики у Національному Банку України, проведення переговорів та підготовки документів, а також консультації з питань банківського та фінансового права та інших питань українського права. Над проектом працювала команда Астерс у складі  старшого партнера Армена Хачатуряна, а також юриста Олени Ніколенко. *** Публічне акціонерне товариство Українська залізниця (Укрзалізниця) – це українська державна компанія у сфері залізничних перевезень, що контролює систему залізничного транспорту країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 23 000 км є 14-ою найбільшою залізницею у світі за цим показником. Укрзалізниця також є 6-ою у світі за обсягами пасажирських перевезень та 7-ою у світі – за обємами вантажних перевезень. Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Юридичні фірми “Астерс” та White & Case LLP (Великобританія) виступили юридичними радниками ПАТ “Укрзалізниця”, української державної компанії у сфері залізничних перевезень, щодо реструктуризації облігацій на суму 500 млн. доларів США зі ставкою дохідності 9,875% та строком погашення у 2021 році. Репрофілювання полягало у внесенні змін до умов договору позики у зв’язку з коригуванням обсягу місцевої заборгованості Укрзалізниці.

Юридичний супровід угоди з боку Астерс включав  комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо реєстрації змін до договору іноземної позики у Національному Банку України, проведення переговорів та підготовки документів, а також консультації з питань банківського та фінансового права та інших питань українського права.

Над проектом працювала команда Астерс у складі  старшого партнера Армена Хачатуряна, а також юриста Олени Ніколенко.

***

Публічне акціонерне товариство Українська залізниця (Укрзалізниця) – це українська державна компанія у сфері залізничних перевезень, що контролює систему залізничного транспорту країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 23 000 км є 14-ою найбільшою залізницею у світі за цим показником. Укрзалізниця також є 6-ою у світі за обсягами пасажирських перевезень та 7-ою у світі – за об’ємами вантажних перевезень.

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: