fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters консультує ЄБРР щодо надання кредиту агрокомплексу “Зелена долина” на суму 15 млн євро

29/ 12/ 2021
  Asters виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 15 млн євро для ТОВ Агрокомплекс Зелена долина, члена української агропромислової групи Зелена долина. Кредит ЄБРР буде спрямований на будівництво сучасної тваринницької ферми за європейськими стандартами, купівлю агротехніки, а також збільшення земельного банку та наявних потужностей зерносховищ. Це допоможе покращити ефективність виробництва та конкурентні позиції у регіоні. Проєкт є одним із кількох завершених щодо фінансування компаній агропромислового сектору, які супроводжувала Asters. Раніше фірма консультувала ЄБРР з надання кредитів для Grain Alliance, Лантманнен Акса, ПрАТ Ензим. Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристки Вікторії Загреби. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) — найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобовязання щодо надання понад 15,5 млрд. євро в рамках 507 проєктів. Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Asters виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 15 млн євро для ТОВ “Агрокомплекс “Зелена долина”, члена української агропромислової групи “Зелена долина”.

Кредит ЄБРР буде спрямований на будівництво сучасної тваринницької ферми за європейськими стандартами, купівлю агротехніки, а також збільшення земельного банку та наявних потужностей зерносховищ. Це допоможе покращити ефективність виробництва та конкурентні позиції у регіоні.

Проєкт є одним із кількох завершених щодо фінансування компаній агропромислового сектору, які супроводжувала Asters. Раніше фірма консультувала ЄБРР з надання кредитів для Grain Alliance, Лантманнен Акса, ПрАТ “Ензим”. Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристки Вікторії Загреби.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) — найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання понад 15,5 млрд. євро в рамках 507 проєктів.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: