fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс консультує VR Capital Group щодо придбання частки у розмірі 50% у проекті сонячної електростанції потужністю 60 МВт

17/ 05/ 2018
  Астерс виступила юридичним радником компанії VR Capital Group щодо придбання 50% акцій компанії Matlomenius Holdings Ltd (Кіпр) у ICU, незалежної інвестиційно-консалтингової компанії, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. Matlomenius Holdings Ltd володіє приватним підприємством ПодільськЕнерго, що планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 60 МВт поблизу міста Камянець-Подільський у Хмельницькій області. Запуск електростанції запланований наприкінці 2018 року. Команда юристів Астерс забезпечила супровід найважливіших аспектів транзакції. Зокрема, Астерс провела юридичний аудит активів приватного підприємства ПодільськЕнерго, взяла активну участь у проведенні переговорів щодо транзакційної документації, а також отримала дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України. Над проектом працювала команда Астерс у складі: партнера Ярослава Петрова, старших юристів Марти Галабали та Олега Фурманчука, юристів Діани Кондратьєвої, Олени Ніколенко та Олени Січковської щодо корпоративних та регуляторних питань; радника Тетяни Вовк та юриста Павла Верболюка, що консультували з питань антимонопольного права, а також старшого юриста Романа Дробоцького – з питань нерухомості. * * * VR Capital Group – компанія з управління активами, що спеціалізується на ринках країн, що розвиваються, у тому числі України. Компанія має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві та присутня у Буенос-Айресі. Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс виступила юридичним радником компанії VR Capital Group щодо придбання 50% акцій компанії Matlomenius Holdings Ltd (Кіпр) у ICU, незалежної інвестиційно-консалтингової компанії, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. Matlomenius Holdings Ltd володіє приватним підприємством “ПодільськЕнерго”, що планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 60 МВт поблизу міста Кам’янець-Подільський у Хмельницькій області. Запуск електростанції запланований наприкінці 2018 року.

Команда юристів Астерс забезпечила супровід найважливіших аспектів транзакції. Зокрема, Астерс провела юридичний аудит активів приватного підприємства “ПодільськЕнерго”, взяла активну участь у проведенні переговорів щодо транзакційної документації, а також отримала дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України.

Над проектом працювала команда Астерс у складі: партнера Ярослава Петрова, старших юристів Марти Галабали та Олега Фурманчука, юристів Діани Кондратьєвої, Олени Ніколенко та Олени Січковської щодо корпоративних та регуляторних питань; радника Тетяни Вовк та юриста Павла Верболюка, що консультували з питань антимонопольного права, а також старшого юриста Романа Дробоцького – з питань нерухомості.

* * *

VR Capital Group – компанія з управління активами, що спеціалізується на ринках країн, що розвиваються, у тому числі України. Компанія має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві та присутня у Буенос-Айресі.

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: