fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс консультує VR Capital Group щодо придбання частки у розмірі 50% у проекті сонячної електростанції потужністю 34,75 МВт

05/ 10/ 2018
  Астерс виступила юридичним радником компанії VR Capital Group щодо придбання 50% акцій компанії PVK Energy Investments (Кіпр) у ICU, незалежної інвестиційно-консалтингової компанії, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. PVK Energy Investments володіє компанією Solar Capital, що планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 34,75 МВт у Херсонській області. Команда юристів Астерс забезпечила супровід найважливіших аспектів транзакції. Зокрема, Астерс провела юридичний аудит активів компанії Solar Capital, взяла активну участь у проведенні переговорів щодо транзакційної документації, а також отримала дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України. Над проектом працювала команда Астерс у складі: партнера Ярослава Петрова, радника Анжеліки Лівіцької, старших юристів Марти Галабали, Олега Фурманчука та Олександра Целевича, юристів Діани Кондратьєвої, Олени Ніколенко та Олени Ясентюк щодо корпоративних та регуляторних питань; а також радника Тетяни Вовк та юриста Павла Верболюка, що консультували з питань антимонопольного права.  *** VR Capital Group – компанія з управління активами, що спеціалізується на ринках країн, що розвиваються, у тому числі України. Компанія має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві та присутня у Буенос-Айресі. Адвокатське об’єднання Юридична фірма Астерс є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу ЄПАП Україна та Астерс. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступила юридичним радником компанії VR Capital Group щодо придбання 50% акцій компанії PVK Energy Investments (Кіпр) у ICU, незалежної інвестиційно-консалтингової компанії, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи. PVK Energy Investments володіє компанією Solar Capital, що планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 34,75 МВт у Херсонській області.

Команда юристів Астерс забезпечила супровід найважливіших аспектів транзакції. Зокрема, Астерс провела юридичний аудит активів компанії Solar Capital, взяла активну участь у проведенні переговорів щодо транзакційної документації, а також отримала дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України.

Над проектом працювала команда Астерс у складі: партнера Ярослава Петрова, радника Анжеліки Лівіцької, старших юристів Марти Галабали, Олега Фурманчука та Олександра Целевича, юристів Діани Кондратьєвої, Олени Ніколенко та Олени Ясентюк щодо корпоративних та регуляторних питань; а також радника Тетяни Вовк та юриста Павла Верболюка, що консультували з питань антимонопольного права. 

***

VR Capital Group – компанія з управління активами, що спеціалізується на ринках країн, що розвиваються, у тому числі України. Компанія має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві та присутня у Буенос-Айресі.

Адвокатське об’єднання “Юридична фірма Астерс” є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу “ЄПАП Україна” та “Астерс”. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: