fbpx

Астерс консультує Укрзалізницю щодо випуску єврооблігацій на суму 500 млн доларів США

18/ 07/ 2019
  Юридичні фірми Астерс та Dechert виступили радниками АТ Укрзалізниця з українського та англійського права відповідно щодо розміщення єврооблігацій на суму 500 млн доларів США із дохідністю 8,25% і терміном погашення в липні 2024 року. Ця угода є першим розміщенням в «твердій валюті» для квазі-суверенних позичальників з України з 2013 року, а також випуском з найнижчим купоном серед квазі-суверенних позичальників з України з 2011 року. Супровід угоди з боку Астерс включав комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо підготовки транзакційних документів, повязаних з ними питань корпоративного та регуляторного права, а також підготовки меморандумів та юридичних висновків. Над проектом працювала команда Астерс під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна у складі партнера Костянтина Соляра (радника з податкового права), старшого юриста Олени Ніколенко, а також юристів Діани Кондратьєвої, Романа Подзізея та Ірини Войтової. *** Акціонерне товариство Українська залізниця (Укрзалізниця) – це українська компанія у сфері залізничних перевезень, 100 відсотків акцій якої належить державі, що є головним оператором системи залізничних перевезень країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 20 000 км є 3-ою найбільшою залізницею у Європі за цим показником. Укрзалізниця також є 5-ою у Європі за обсягами пасажирських перевезень та 1-ою у Європі – за обємами вантажних перевезень. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Юридичні фірми Астерс та Dechert виступили радниками АТ “Укрзалізниця” з українського та англійського права відповідно щодо розміщення єврооблігацій на суму 500 млн доларів США із дохідністю 8,25% і терміном погашення в липні 2024 року. Ця угода є першим розміщенням в «твердій валюті» для квазі-суверенних позичальників з України з 2013 року, а також випуском з найнижчим купоном серед квазі-суверенних позичальників з України з 2011 року.

Супровід угоди з боку Астерс включав комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо підготовки транзакційних документів, пов’язаних з ними питань корпоративного та регуляторного права, а також підготовки меморандумів та юридичних висновків.

Над проектом працювала команда Астерс під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна у складі партнера Костянтина Соляра (радника з податкового права), старшого юриста Олени Ніколенко, а також юристів Діани Кондратьєвої, Романа Подзізея та Ірини Войтової.

***

Акціонерне товариство “Українська залізниця” (Укрзалізниця) – це українська компанія у сфері залізничних перевезень, 100 відсотків акцій якої належить державі, що є головним оператором системи залізничних перевезень країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 20 000 км є 3-ою найбільшою залізницею у Європі за цим показником. Укрзалізниця також є 5-ою у Європі за обсягами пасажирських перевезень та 1-ою у Європі – за об’ємами вантажних перевезень.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: