fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс консультує Укрзалізницю щодо випуску єврооблігацій на суму 500 млн доларів США

18/ 07/ 2019
  Юридичні фірми Астерс та Dechert виступили радниками АТ Укрзалізниця з українського та англійського права відповідно щодо розміщення єврооблігацій на суму 500 млн доларів США із дохідністю 8,25% і терміном погашення в липні 2024 року. Ця угода є першим розміщенням в «твердій валюті» для квазі-суверенних позичальників з України з 2013 року, а також випуском з найнижчим купоном серед квазі-суверенних позичальників з України з 2011 року. Супровід угоди з боку Астерс включав комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо підготовки транзакційних документів, повязаних з ними питань корпоративного та регуляторного права, а також підготовки меморандумів та юридичних висновків. Над проектом працювала команда Астерс під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна у складі партнера Костянтина Соляра (радника з податкового права), старшого юриста Олени Ніколенко, а також юристів Діани Кондратьєвої, Романа Подзізея та Ірини Войтової. *** Акціонерне товариство Українська залізниця (Укрзалізниця) – це українська компанія у сфері залізничних перевезень, 100 відсотків акцій якої належить державі, що є головним оператором системи залізничних перевезень країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 20 000 км є 3-ою найбільшою залізницею у Європі за цим показником. Укрзалізниця також є 5-ою у Європі за обсягами пасажирських перевезень та 1-ою у Європі – за обємами вантажних перевезень. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Юридичні фірми Астерс та Dechert виступили радниками АТ “Укрзалізниця” з українського та англійського права відповідно щодо розміщення єврооблігацій на суму 500 млн доларів США із дохідністю 8,25% і терміном погашення в липні 2024 року. Ця угода є першим розміщенням в «твердій валюті» для квазі-суверенних позичальників з України з 2013 року, а також випуском з найнижчим купоном серед квазі-суверенних позичальників з України з 2011 року.

Супровід угоди з боку Астерс включав комплексну юридичну підтримку з питань українського права, зокрема, щодо підготовки транзакційних документів, пов’язаних з ними питань корпоративного та регуляторного права, а також підготовки меморандумів та юридичних висновків.

Над проектом працювала команда Астерс під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна у складі партнера Костянтина Соляра (радника з податкового права), старшого юриста Олени Ніколенко, а також юристів Діани Кондратьєвої, Романа Подзізея та Ірини Войтової.

***

Акціонерне товариство “Українська залізниця” (Укрзалізниця) – це українська компанія у сфері залізничних перевезень, 100 відсотків акцій якої належить державі, що є головним оператором системи залізничних перевезень країни. Залізнична мережа України з протяжністю колій 20 000 км є 3-ою найбільшою залізницею у Європі за цим показником. Укрзалізниця також є 5-ою у Європі за обсягами пасажирських перевезень та 1-ою у Європі – за об’ємами вантажних перевезень.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: