fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters консультує МФК щодо фінансування ще одного муніципального проекту в Україні

10/ 12/ 2021
  Asters виступила українським юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового банку, щодо надання фінансування на суму 13,7 млн євро місту Кривий Ріг, найбільшому індустріальному центру в Україні з населенням майже 630 тис. осіб. Інвестиції складаються з 10,2 млн євро власного фінансування МФК та 3,5 млн євро у формі змішаного фінансування від Фонду чистих технологій. Фінансування буде спрямовано на модернізацію міського транспорту та  покращення стану навколишнього середовища. Для цього місто закупить 15 нових трамваїв та оновить існуючі, а також розробить транспортний план для популяризації альтернативних видів транспорту. Проект є одним із кількох завершених та поточних проектів з муніципального фінансування, які супроводжує Asters. Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристок Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Asters виступила українським юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового банку, щодо надання фінансування на суму 13,7 млн євро місту Кривий Ріг, найбільшому індустріальному центру в Україні з населенням майже 630 тис. осіб.

Інвестиції складаються з 10,2 млн євро власного фінансування МФК та 3,5 млн євро у формі змішаного фінансування від Фонду чистих технологій. Фінансування буде спрямовано на модернізацію міського транспорту та  покращення стану навколишнього середовища. Для цього місто закупить 15 нових трамваїв та оновить існуючі, а також розробить транспортний план для популяризації альтернативних видів транспорту.

Проект є одним із кількох завершених та поточних проектів з муніципального фінансування, які супроводжує Asters. Над ним працювала команда практики банківського та фінансового права у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристок Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: