fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс консультує IPnet щодо реструктуризації внутрішньогрупової позики шляхом переведення позикових зобов’язань в акції

03/ 07/ 2018
  Астерс виступила юридичним радником з питань українського права ПрАТ Індастріал Медіа Нетворк (IPnet), одного з провідних провайдерів телекомунікаційних послуг в Україні, у звязку з першою в країні реструктуризацією внутрішньогрупової позики із застосуванням інструменту корпоративних фінансів debt-to-equity swap у відповідності до нового акціонерного та валютного регулювання. Результатом застосування debt-to-equity swap стало переведення (конверсія) позикових зобовязань перед іноземною материнською компанією у розмірі 3 млн. доларів США в акції додаткової емісії IPnet. Юридичний супровід проекту з боку Астерс включав комплексну підтримку з усіх питань, включаючи аналіз можливих способів конверсії, підготовку необхідної договірної документації, проведення додаткової емісії акцій,  реєстрації випуску акцій, проспекту емісії акцій та звіту про результати розміщення акцій у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, здійснення всіх операцій з Національним депозитарієм України та депозитарною установою акціонера, а також консультації щодо інших  питань корпоративного, комерційного та акціонерного права. Над проектом працювала команда практики бізнес права Астерс у складі партнера Вадима Самойленка та старшого юриста Маряни Саєнко. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права ПрАТ “Індастріал Медіа Нетворк” (IPnet), одного з провідних провайдерів телекомунікаційних послуг в Україні, у зв’язку з першою в країні реструктуризацією внутрішньогрупової позики із застосуванням інструменту корпоративних фінансів debt-to-equity swap у відповідності до нового акціонерного та валютного регулювання.

Результатом застосування debt-to-equity swap стало переведення (конверсія) позикових зобов’язань перед іноземною материнською компанією у розмірі 3 млн. доларів США в акції додаткової емісії IPnet.

Юридичний супровід проекту з боку Астерс включав комплексну підтримку з усіх питань, включаючи аналіз можливих способів конверсії, підготовку необхідної договірної документації, проведення додаткової емісії акцій,  реєстрації випуску акцій, проспекту емісії акцій та звіту про результати розміщення акцій у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, здійснення всіх операцій з Національним депозитарієм України та депозитарною установою акціонера, а також консультації щодо інших  питань корпоративного, комерційного та акціонерного права.

Над проектом працювала команда практики бізнес права Астерс у складі партнера Вадима Самойленка та старшого юриста Мар’яни Саєнко.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: