fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс консультує General Electric щодо угоди з Укрзалізницею на суму 1 млрд. доларів США

06/ 03/ 2018
  Астерс виступила юридичним радником GE Transportation, підрозділу компанії General Electric, у звязку з підписанням рамкової угоди на суму 1 млрд. доларів США з Укрзалізницею, українською державною компанією у сфері залізничних перевезень. Ця найбільша в Україні угода General Electric передбачає постачання Укрзалізниці 30 вантажних локомотивів GE Evolution Series. В подальшому впродовж 10 років General Electric постачатиме Укрзалізниці запчастини для локомотивів, а також надаватиме послуги з модернізації та технічного обслуговування рухомого складу. Астерс також надала консультації GE Transportation щодо підписання угоди з купівлі-продажу з Укрексімбанком для постачання перших 30 дизельних локомотивів з їхньою подальшою  передачею Укрзалізниці на умовах фінансового лізингу. “Ця угода свідчить про зростання нашої міжнародної клієнтської бази і є багатообіцяючим кроком у  розвитку співпраці з Укрзалізницею, що слугуватиме каталізатором для залучення іноземних інвестицій та прискорення економічного зростання в Україні,” - зазначив президент і виконавчий директор GE Transportation Рафаель Сантана. Над проектом працювала команда Астерс у складі  радника Олени Радько та юриста Максима Терещука під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна. *** GE Transportation - підрозділ компанії General Electric , що є міжнародним технологічним лідером з виробництва та постачання обладнання та послуг для залізничних та морських перевезень, видобувної та енергетичної промисловості. Штаб-квартира GE Transportation знаходиться у місті Чикаго (США). Штат компанії налічує 9,000 співробітників по всьому світу. Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс виступила юридичним радником GE Transportation, підрозділу компанії General Electric, у зв’язку з підписанням рамкової угоди на суму 1 млрд. доларів США з “Укрзалізницею”, українською державною компанією у сфері залізничних перевезень.

Ця найбільша в Україні угода General Electric передбачає постачання “Укрзалізниці” 30 вантажних локомотивів GE Evolution Series. В подальшому впродовж 10 років General Electric постачатиме “Укрзалізниці” запчастини для локомотивів, а також надаватиме послуги з модернізації та технічного обслуговування рухомого складу.

Астерс також надала консультації GE Transportation щодо підписання угоди з купівлі-продажу з “Укрексімбанком” для постачання перших 30 дизельних локомотивів з їхньою подальшою  передачею “Укрзалізниці” на умовах фінансового лізингу.

“Ця угода свідчить про зростання нашої міжнародної клієнтської бази і є багатообіцяючим кроком у  розвитку співпраці з “Укрзалізницею”, що слугуватиме каталізатором для залучення іноземних інвестицій та прискорення економічного зростання в Україні,” – зазначив президент і виконавчий директор GE Transportation Рафаель Сантана.

Над проектом працювала команда Астерс у складі  радника Олени Радько та юриста Максима Терещука під керівництвом старшого партнера Армена Хачатуряна.

***

GE Transportation – підрозділ компанії General Electric , що є міжнародним технологічним лідером з виробництва та постачання обладнання та послуг для залізничних та морських перевезень, видобувної та енергетичної промисловості. Штаб-квартира GE Transportation знаходиться у місті Чикаго (США). Штат компанії налічує 9,000 співробітників по всьому світу.

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: