fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters консультує ФК “Шахтар” (Донецьк) щодо участі у Лізі чемпіонів УЄФА

24/ 04/ 2024
  Asters успішно надала консультації ФК Шахтар (Донецьк) у звязку з участю клубу у провідних європейських футбольних турнірах — Лізі чемпіонів УЄФА та Лізі Європи. У цьому сезоні ФК Шахтар провів домашні матчі у німецькому Гамбурзі на запрошення ФК Гамбург (Hamburger SV), одного з найстаріших клубів Німеччини. Команда юристів практики податкового права допомогла структурувати та розробити угоду між ФК Шахтар і ФК Гамбург щодо фінансових питань проведення матчів. Юристи надали консультації щодо розподілу податкових витрат між сторонами та уникнення міжнародного подвійного оподаткування, а також допомогли з оптимальним структуруванням правого режиму матчів. У результаті кожна сторона сплатила до бюджету своєї держави належну частку податків згідно з податковим законодавством відповідно України та Німеччини. Asters надала консультації у співпраці з німецьким юридичним радником Heuking Kuhn Luer Wojtek. З моменту російської окупації Донецьку у 2014 році ФК Шахтар, один із найуспішніших українських футбольних клубів, існує як клуб у вигнанні. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року поставило клуб перед низкою викликів. Він втратив власну інфраструктуру та майже половину гравців, які були іноземними легіонерами. Деякі з них розірвали свої контракти вільних агентів відповідно до дозволу ФІФА, що завдало клубу значних фінансових збитків. Партнерство з ФК Гамбург стало для ФК Шахтар порятунком і надало йому можливість продовжувати грати у Лізі чемпіонів та Лізі Європи та отримувати дохід для підтримання своєї діяльності. Участь у європейських турнірах найвищого рівня також забезпечує впізнаваність бренду клубу на світовій арені, залучає вболівальників та спонсорів. До команди юристів Asters з податкового права, які працювали над проєктом, увійшли партнер Костянтин Соляр та старший юрист Юрій Дмитренко.

Asters успішно надала консультації ФК “Шахтар” (Донецьк) у зв’язку з участю клубу у провідних європейських футбольних турнірах — Лізі чемпіонів УЄФА та Лізі Європи. У цьому сезоні ФК “Шахтар” провів домашні матчі у німецькому Гамбурзі на запрошення ФК “Гамбург” (Hamburger SV), одного з найстаріших клубів Німеччини.

Команда юристів практики податкового права допомогла структурувати та розробити угоду між ФК “Шахтар” і ФК “Гамбург” щодо фінансових питань проведення матчів. Юристи надали консультації щодо розподілу податкових витрат між сторонами та уникнення міжнародного подвійного оподаткування, а також допомогли з оптимальним структуруванням правого режиму матчів. У результаті кожна сторона сплатила до бюджету своєї держави належну частку податків згідно з податковим законодавством відповідно України та Німеччини. Asters надала консультації у співпраці з німецьким юридичним радником Heuking Kuhn Luer Wojtek.

З моменту російської окупації Донецьку у 2014 році ФК “Шахтар”, один із найуспішніших українських футбольних клубів, існує як клуб у вигнанні. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року поставило клуб перед низкою викликів. Він втратив власну інфраструктуру та майже половину гравців, які були іноземними легіонерами. Деякі з них розірвали свої контракти “вільних агентів” відповідно до дозволу ФІФА, що завдало клубу значних фінансових збитків.

Партнерство з ФК “Гамбург” стало для ФК “Шахтар” порятунком і надало йому можливість продовжувати грати у Лізі чемпіонів та Лізі Європи та отримувати дохід для підтримання своєї діяльності. Участь у європейських турнірах найвищого рівня також забезпечує впізнаваність бренду клубу на світовій арені, залучає вболівальників та спонсорів.

До команди юристів Asters з податкового права, які працювали над проєктом, увійшли партнер Костянтин Соляр та старший юрист Юрій Дмитренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: