fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс і Український Центр Медіації презентують книгу “Про медіацію або як вирішити конфлікт, не звертаючись до суду”

22/ 09/ 2021
  Керівниця практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна стала одним із співавторів книги Про медіацію або як вирішити конфлікт, не звертаючись до суду. Книга складається зі статей випускників і партнерів Українського Центру Медіації (УЦМ) Києво-Могилянської бізнес-школи за загальною редакцією Галини Єрьоменко, керівниці УЦМ, та Ольги Тронько, радниці директора Української школи урядування. Астерс також надала фінансову підтримку для публікації книги. Мета публікації – ознайомити з медіацією, її видами, перевагами, істотними ознаками, відмінностями від інших способів вирішення спорів, а також правовими підставами застосування. Книга ілюстрована прикладами і цифрами, які підтверджують ефективність медіації та інших методів альтернативного вирішення спорів. Прочитати і завантажити книгу можна за лінком >> Ця книга – результат творчості українських ентузіастів-практиків медіації, мрія яких – зробити медіацію в Україні повсюдним явищем. Ми дуже вдячні Юні Потьомкіній і Астерс за участь в підготовці збірника та фінансову підтримку, завдяки якій ця книга вийшла друком, – коментує Галина Єрьоменко. Авторському колективу вдалось створити комплексний, насичений та легкий у використанні посібник з медіації для бізнесу і не тільки, – зазначає Юна Потьомкіна. Підтримка публікації цієї книги для Астерс є ще одним кроком у втіленні в життя місії з просування медіації як дієвого та економічно вигідного способу профілактики та вирішення конфліктів. Астерс стала однією з перших українських юридичних фірм, яка створила окрему практику альтернативного вирішення спорів. Команда Астерс бере участь у формуванні правового поля альтернативного вирішення спорів, зокрема, в розробці Закону України Про медіацію та в підписанні Україною Сінгапурської конвенції. Спільно з найбільшими міжнародними компаніями Астерс входить в число засновників-підписантів ініціативи ADR pledge 21st century – зобовязання про застосування альтернативних способів вирішення спорів при Міжнародному інституті попередження та вирішення конфліктів. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні. Український Центр Медіації [УЦМ] започаткований при Києво-Могилянській Бізнес-Школі з метою створення інституції, яка б стала рушійною силою для розвитку альтернативних способів вирішення спорів в Україні.

Керівниця практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна стала одним із співавторів книги “Про медіацію або як вирішити конфлікт, не звертаючись до суду”. Книга складається зі статей випускників і партнерів Українського Центру Медіації (УЦМ) Києво-Могилянської бізнес-школи за загальною редакцією Галини Єрьоменко, керівниці УЦМ, та Ольги Тронько, радниці директора Української школи урядування. Астерс також надала фінансову підтримку для публікації книги.

Мета публікації – ознайомити з медіацією, її видами, перевагами, істотними ознаками, відмінностями від інших способів вирішення спорів, а також правовими підставами застосування. Книга ілюстрована прикладами і цифрами, які підтверджують ефективність медіації та інших методів альтернативного вирішення спорів. Прочитати і завантажити книгу можна за лінком >>

“Ця книга – результат творчості українських ентузіастів-практиків медіації, мрія яких – зробити медіацію в Україні повсюдним явищем. Ми дуже вдячні Юні Потьомкіній і Астерс за участь в підготовці збірника та фінансову підтримку, завдяки якій ця книга вийшла друком”, – коментує Галина Єрьоменко.

“Авторському колективу вдалось створити комплексний, насичений та легкий у використанні посібник з медіації для бізнесу і не тільки”, – зазначає Юна Потьомкіна. “Підтримка публікації цієї книги для Астерс є ще одним кроком у втіленні в життя місії з просування медіації як дієвого та економічно вигідного способу профілактики та вирішення конфліктів”.

Астерс стала однією з перших українських юридичних фірм, яка створила окрему практику альтернативного вирішення спорів. Команда Астерс бере участь у формуванні правового поля альтернативного вирішення спорів, зокрема, в розробці Закону України “Про медіацію” та в підписанні Україною Сінгапурської конвенції. Спільно з найбільшими міжнародними компаніями Астерс входить в число засновників-підписантів ініціативи ADR pledge 21st century – зобов’язання про застосування альтернативних способів вирішення спорів при Міжнародному інституті попередження та вирішення конфліктів.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Український Центр Медіації [УЦМ] започаткований при Києво-Могилянській Бізнес-Школі з метою створення інституції, яка б стала рушійною силою для розвитку альтернативних способів вирішення спорів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: