fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс – фіналіст премії Chambers Europe Awards у категорії “Юридична фірма року в Україні”

02/ 03/ 2018
  Астерс стала одним з фіналістів престижної нагороди Chambers Europe Awards 2018 у категорії Юридична фірма року в Україні. Нагородою Chambers Europe Awards вшановуються найкращі національні та міжнародні юридичні фірми у Європі за результатами щорічного дослідження Chambers Europe, що буде опубліковане незабаром. Премія відзначає важливі досягнення юридичних фірм за останні 12 місяців, зокрема стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг. “Для Астерс велика честь знову увійти до переліку номінантів цієї авторитетної європейської нагороди”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Це визнання свідчить про нашу постійну наполегливу роботу, багатогранність фірми та професіоналізм, шо є основою для бездоганної якості надання юридичних послуг та найвищої репутації Астерс. Стратегія розвитку фірми – продовжувати бути найкращим юридичним радником для наших клієнтів. Церемонія нагородження переможців Chambers Europe Awards відбудеться 20 квітня 2018 р. у готелі InterContinental у Мадриді. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс стала одним з фіналістів престижної нагороди Chambers Europe Awards 2018 у категорії “Юридична фірма року в Україні”. Нагородою Chambers Europe Awards вшановуються найкращі національні та міжнародні юридичні фірми у Європі за результатами щорічного дослідження Chambers Europe, що буде опубліковане незабаром. Премія відзначає важливі досягнення юридичних фірм за останні 12 місяців, зокрема стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг.

“Для Астерс велика честь знову увійти до переліку номінантів цієї авторитетної європейської нагороди”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Це визнання свідчить про нашу постійну наполегливу роботу, багатогранність фірми та професіоналізм, шо є основою для бездоганної якості надання юридичних послуг та найвищої репутації Астерс. Стратегія розвитку фірми продовжувати бути найкращим юридичним радником для наших клієнтів.

Церемонія нагородження переможців Chambers Europe Awards відбудеться 20 квітня 2018 р. у готелі InterContinental у Мадриді.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: