fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс – фіналіст премії Chambers Europe Awards 2021 у категорії “Юридична фірма року в Україні”

01/ 02/ 2021
  Астерс стала одним з фіналістів престижної нагороди Chambers Europe Awards 2021 у категорії Юридична фірма року в Україні. Премія Chambers Europe Awards відзначає результати роботи кращих національних та міжнародних юридичних фірм у Європі за останні 12 місяців за результатами щорічного дослідження Chambers Europe, що буде опубліковане незабаром. Критерії вибору номінантів включають найважливіші проекти, стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг. Відзначення у рейтингу Chambers і номінація фірми на нагороду Chambers Europe Awards є свідченням того, що ви – серед найкращих представників юридичного ринку. Номінування на цю нагороду відбувається за результатами численних інтервю та масштабного дослідження, здійснених нашою командою з 200 аналітиків, – йдеться в офіційному повідомленні від команди Chambers Europe Awards. “Ми сприймаємо номінацію Астерс водночас і як визнання досягнень фірми у безпрецедентному 2020 році, і як віру у наші подальші успіхи”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Визнання завжди зобов’язує продовжувати дотримуватися найвищих стандартів та вдосконалюватися. Саме це ми і надалі будемо робити задля наших клієнтів”. Церемонія нагородження переможців Chambers Europe Awards відбудеться онлайн 22 квітня 2021 р. Разом з Астерс ще 6 юридичних фірм (Aequo, Arzinger, Avellum, Baker McKenzie, Integrites та Sayenko Kharenko) номіновані у категорії Юридична фірма року в Україні. У 2020 р. Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою в Україні на церемоніях Chambers Europe Awards 2020, Who’s Who Legal 2020 та The Lawyer European Awards 2020. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс стала одним з фіналістів престижної нагороди Chambers Europe Awards 2021 у категорії “Юридична фірма року в Україні”. Премія Chambers Europe Awards відзначає результати роботи кращих національних та міжнародних юридичних фірм у Європі за останні 12 місяців за результатами щорічного дослідження Chambers Europe, що буде опубліковане незабаром. Критерії вибору номінантів включають найважливіші проекти, стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг.

“Відзначення у рейтингу Chambers і номінація фірми на нагороду Chambers Europe Awards є свідченням того, що ви – серед найкращих представників юридичного ринку. Номінування на цю нагороду відбувається за результатами численних інтерв’ю та масштабного дослідження, здійснених нашою командою з 200 аналітиків”, – йдеться в офіційному повідомленні від команди Chambers Europe Awards.

“Ми сприймаємо номінацію Астерс водночас і як визнання досягнень фірми у безпрецедентному 2020 році, і як віру у наші подальші успіхи”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Визнання завжди зобов’язує продовжувати дотримуватися найвищих стандартів та вдосконалюватися. Саме це ми і надалі будемо робити задля наших клієнтів”.

Церемонія нагородження переможців Chambers Europe Awards відбудеться онлайн 22 квітня 2021 р. Разом з Астерс ще 6 юридичних фірм (Aequo, Arzinger, Avellum, Baker McKenzie, Integrites та Sayenko Kharenko) номіновані у категорії “Юридична фірма року в Україні”.

У 2020 р. Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою в Україні на церемоніях Chambers Europe Awards 2020, Who’s Who Legal 2020 та The Lawyer European Awards 2020.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: