fbpx

Астерс – фіналіст міжнародної премії The Lawyer European Awards 2019

18/ 01/ 2019
  Астерс увійшла до числа номінантів на отримання нагороди The Lawyer European Awards 2019 у категорії Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД. Престижну міжнародну премію The Lawyer European Awards було засновано журналом The Lawyer, найавторитетнішим юридичним виданням Великобританії, з метою визнання провідних фірм на ринку юридичних послуг у Європі. Суддівська колегія премії відзначила серед номінантів юридичні фірми, які продемонстрували найкращі показники роботи у своєму регіоні за останній рік. Серед критеріїв відбору номінантів: залучені фірмою нові клієнти, участь фірми в інноваційних проектах чи судових справах, а також успішне досягнення  стратегічних цілей з розвитку. До суддівської колегії премії увійшли керуючі партнери відомих юридичних фірм та керівники юридичних департаментів провідних міжнародних компаній, таких як Coca Cola, Facebook, Santander, Dreyfus та інші. Бути фіналістом цієї премії – велика честь для нас, а також визнання якості та різносторонності Астерс, – зазначає Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. У той же час таке визнання завжди зобовязує продовжувати дотримуватися найвищих стандартів та вдосконалюватися. Саме це ми і надалі будемо робити задля наших клієнтів. Переможці The Lawyer European Awards 2019  будуть оголошені на урочистій церемонії, яка відбудеться 19 березня 2019 р. в готелі Grosvenor House у Лондоні. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс увійшла до числа номінантів на отримання нагороди The Lawyer European Awards 2019 у категорії “Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД”. Престижну міжнародну премію The Lawyer European Awards було засновано журналом The Lawyer, найавторитетнішим юридичним виданням Великобританії, з метою визнання провідних фірм на ринку юридичних послуг у Європі.

Суддівська колегія премії відзначила серед номінантів юридичні фірми, які продемонстрували найкращі показники роботи у своєму регіоні за останній рік. Серед критеріїв відбору номінантів: залучені фірмою нові клієнти, участь фірми в інноваційних проектах чи судових справах, а також успішне досягнення  стратегічних цілей з розвитку. До суддівської колегії премії увійшли керуючі партнери відомих юридичних фірм та керівники юридичних департаментів провідних міжнародних компаній, таких як Coca Cola, Facebook, Santander, Dreyfus та інші.

“Бути фіналістом цієї премії – велика честь для нас, а також визнання якості та різносторонності Астерс“, – зазначає Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. “У той же час таке визнання завжди зобов’язує продовжувати дотримуватися найвищих стандартів та вдосконалюватися. Саме це ми і надалі будемо робити задля наших клієнтів”.

Переможці The Lawyer European Awards 2019  будуть оголошені на урочистій церемонії, яка відбудеться 19 березня 2019 р. в готелі Grosvenor House у Лондоні.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: