fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс допомогла METRO Cash & Carry Ukraine захистити репутацію та відстояти бізнес-інтереси у суді

22/ 01/ 2018
  Юридична фірма Астерс виступила юридичним радником МЕТРО Кеш енд Кері Україна, захистивши в суді інтереси компанії по справі Антимонопольного комітету України про участь у картельній змові торгових мереж. 5 грудня 2017 року Вищий господарський суд України поставив крапку в більш ніж дворічній судовій справі. Суд визнав, що звинувачення проти METRO у порушенні антимонопольного законодавства були безпідставними, і скасував прийняте Антимонопольним комітетом України у 2015 році рішення накласти на компанію штраф у розмірі близько 1 млн. доларів США та заборонити їй певні види господарської діяльності. До команди юристів Астерс, що працювали над проектом, увійшли партнер Ігор Свечкар і старші юристи Сергій Глущенко, Анна Ткачова та Олексій Уколов. *** Фахівці Астерс мають значний досвід роботи в усіх спектрах антимонопольних питань, зокрема, узгоджених діях, зловживанні домінуючим становищем, недобросовісній конкуренції і контролі за концентраціями. Антимонопольна практика Астерс є однією із найавторитетніших та найбільшою  в Україні, налічуючи понад двадцять юристів. Провідні фахівці у цій галузі - партнери Астерс Ігор Свечкар, Олексій Пустовіт та Олександр Вознюк.

Юридична фірма “Астерс” виступила юридичним радником “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, захистивши в суді інтереси компанії по справі Антимонопольного комітету України про участь у картельній змові торгових мереж.

5 грудня 2017 року Вищий господарський суд України поставив крапку в більш ніж дворічній судовій справі. Суд визнав, що звинувачення проти METRO у порушенні антимонопольного законодавства були безпідставними, і скасував прийняте Антимонопольним комітетом України у 2015 році рішення накласти на компанію штраф у розмірі близько 1 млн. доларів США та заборонити їй певні види господарської діяльності.

До команди юристів Астерс, що працювали над проектом, увійшли партнер Ігор Свечкар і старші юристи Сергій Глущенко, Анна Ткачова та Олексій Уколов.

***

Фахівці Астерс мають значний досвід роботи в усіх спектрах антимонопольних питань, зокрема, узгоджених діях, зловживанні домінуючим становищем, недобросовісній конкуренції і контролі за концентраціями. Антимонопольна практика Астерс є однією із найавторитетніших та найбільшою  в Україні, налічуючи понад двадцять юристів. Провідні фахівці у цій галузі – партнери Астерс Ігор Свечкар, Олексій Пустовіт та Олександр Вознюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: