fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters адаптувала корпоративний сайт для людей з порушеннями зору

17/ 11/ 2021
  Asters стала першою юридичною фірмою в Україні, яка адаптувала корпоративний сайт, враховуючи потреби людей з порушеннями зору. З листопада 2021 року на сайті зявились опції високого контрасту та збільшення шрифту, які надають можливість користувачам переглядати інформацію у зручний для них спосіб. Адаптація корпоративного сайту – логічний крок в рамках стратегії безбарєрності та інклюзивності Asters. Раніше фірма створила внутрішній Комітет з питань Diversity & Inclusion та реалізувала низку ініціатив у цьому напрямку, зокрема підтримала проект Наука – це вона  з популяризації гендерної рівності, та долучилась до ініціативи Lex Mundi з підтримки жінок лідерів (WINS). Asters також стала першою українською юридичною фірмою, яка підписала Декларацію задля досягнення гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA. Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: Ми в Asters розуміємо, що як один з лідерів юридичного ринку, фірма має надавати високоякісні послуги та мати глибинну експертизу у різних сферах права. Але не менш важливо долучатись до глобальних ініціатив, які позитивно впливають на суспільство, реалізовувати їх в Україні та своїм прикладом надихати інших. Ми раді, що наш адаптований сайт надасть можливість більшій кількості людей отримати доступ до корисного контенту. Завітати на адаптований сайт www.asterslaw.com/ua Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. У 2020 році фірма стала однієї з найбільш соціально відповідальних юридичних фірм за версією PLS Top Teams, дослідження видавництва Юридична практика.

Asters стала першою юридичною фірмою в Україні, яка адаптувала корпоративний сайт, враховуючи потреби людей з порушеннями зору. З листопада 2021 року на сайті з’явились опції високого контрасту та збільшення шрифту, які надають можливість користувачам переглядати інформацію у зручний для них спосіб.

Адаптація корпоративного сайту – логічний крок в рамках стратегії безбар’єрності та інклюзивності Asters. Раніше фірма створила внутрішній Комітет з питань Diversity & Inclusion та реалізувала низку ініціатив у цьому напрямку, зокрема підтримала проект “Наука – це вона”  з популяризації гендерної рівності, та долучилась до ініціативи Lex Mundi з підтримки жінок лідерів (WINS). Asters також стала першою українською юридичною фірмою, яка підписала Декларацію задля досягнення гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: “Ми в Asters розуміємо, що як один з лідерів юридичного ринку, фірма має надавати високоякісні послуги та мати глибинну експертизу у різних сферах права. Але не менш важливо долучатись до глобальних ініціатив, які позитивно впливають на суспільство, реалізовувати їх в Україні та своїм прикладом надихати інших. Ми раді, що наш адаптований сайт надасть можливість більшій кількості людей отримати доступ до корисного контенту”.

Завітати на адаптований сайт www.asterslaw.com/ua

Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. У 2020 році фірма стала однієї з найбільш соціально відповідальних юридичних фірм за версією PLS Top Teams, дослідження видавництва “Юридична практика”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: