fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Aspect Energy та SigmaBleyzer підписали Угоду про розподіл продукції з державою Україна щодо розвідки та розробки нафтогазових родовищ

15/ 01/ 2021
  Redcliffe Partners виступила юридичним радником американських інвесторів Aspect Energy та SigmaBleyzer (які діють спільно через проектну компанію Ukrainian Energy, L.L.C.) у звязку з веденням тривалих переговорів та успішним підписанням Угоди про розподіл продукції (УРП) з державою Україна. Ці компанії стали першими американськими інвесторами на умовах УРП після виходу Chevron з України у 2014 році. 13 січня 2021 року Заступник Міністра енергетики Юрій Бойко (від імені України) та партнер Redcliffe PartnersДмитро Федорук (від імені Ukrainian Energy, L.L.C.) підписали УРП строком на 50 років щодо Варвинської ділянки площею близько 3 500 км2. Підписання цих домовленостей стане прикладом покращення інвестиційного клімату в Україні та буде ще одним вагомим кроком на шляху досягнення енергетичної незалежності держави, – зазначив Премєр-міністр України Денис Шмигаль. Очікується, що Aspect Energy, SigmaBleyzer та їх потенційні партнери інвестують щонайменше 41,5 млн доларів США впродовж перших чотирьох років етапу геологічного вивчення (з урахуванням умов УРП). Важливим є те, що Aspect Energy при виконанні своїх геологорозвідувальних програм привноситиме нові концепції нафтогазової розвідки та інноваційні сейсмічні технології. Відкриття нафтогазових родовищ компанією Aspect Energy у численних нафтогазових басейнах по всьому світу свідчать про важливість залучення нових інвесторів в Україну. Головний юридичний радник Aspect Energy Еймі Флекні зазначила: Команда Redcliffe Partners неустанно працювала для досягнення нашої мети. Ми щиро вдячні за її мудрі поради та наполегливу роботу. До проектної команди Redcliffe Partners на чолі з партнером Дмитром Федоруком увійшли юрист Іван Шийка та молодші юристи Владислав Законь і Ганна Коваленко. Проектній команді допомагали партнер Роб Шантц і молодший юрист Лара Таунзен (обидва з команди корпоративного права), радник Олександр Марков (з регуляторної команди), партнер Сергій Гришко і юрист Вікторія Івасечко (обидва з команди вирішення спорів), а також партнер Анастасія Усова і старший юрист Денис Медвєдєв (обидва з команди антимонопольного права). * * *  Aspect Energy є приватною компанією, що займається розвідкою нафти і газу та інвестиціями у нафтогазовий сектор, із офісами у Хюстоні, штат Техас, Денвері, штат Колорадо, та Будапешті, Угорщина. Основними напрямами діяльності Aspect Energy є розвідка та видобування нафти і газу у країнах Північної Америки та Європи. SigmaBleyzer є компанією, що здійснює управління фондами прямого інвестування, із офісом у Хюстоні, штат Техас, і одним із найдосвідченіших інвесторів в Україну. За останні 25 років SigmaBleyzer залучила та інвестувала близько 1 млрд доларів США у понад 100 компаній з різних галузей промисловості.

Redcliffe Partners виступила юридичним радником американських інвесторів Aspect Energy та SigmaBleyzer (які діють спільно через проектну компанію Ukrainian Energy, L.L.C.) у зв’язку з веденням тривалих переговорів та успішним підписанням Угоди про розподіл продукції (УРП) з державою Україна. Ці компанії стали першими американськими інвесторами на умовах УРП після виходу Chevron з України у 2014 році.

13 січня 2021 року Заступник Міністра енергетики Юрій Бойко (від імені України) та партнер Redcliffe PartnersДмитро Федорук (від імені Ukrainian Energy, L.L.C.) підписали УРП строком на 50 років щодо Варвинської ділянки площею близько 3 500 км2.

“Підписання цих домовленостей стане прикладом покращення інвестиційного клімату в Україні та буде ще одним вагомим кроком на шляху досягнення енергетичної незалежності держави”, – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Очікується, що Aspect Energy, SigmaBleyzer та їх потенційні партнери інвестують щонайменше 41,5 млн доларів США впродовж перших чотирьох років етапу геологічного вивчення (з урахуванням умов УРП). Важливим є те, що Aspect Energy при виконанні своїх геологорозвідувальних програм привноситиме нові концепції нафтогазової розвідки та інноваційні сейсмічні технології. Відкриття нафтогазових родовищ компанією Aspect Energy у численних нафтогазових басейнах по всьому світу свідчать про важливість залучення нових інвесторів в Україну.

Головний юридичний радник Aspect Energy Еймі Флекні зазначила: “Команда Redcliffe Partners неустанно працювала для досягнення нашої мети. Ми щиро вдячні за її мудрі поради та наполегливу роботу”.

До проектної команди Redcliffe Partners на чолі з партнером Дмитром Федоруком увійшли юрист Іван Шийка та молодші юристи Владислав Законь і Ганна Коваленко. Проектній команді допомагали партнер Роб Шантц і молодший юрист Лара Таунзен (обидва з команди корпоративного права), радник Олександр Марков (з регуляторної команди), партнер Сергій Гришко і юрист Вікторія Івасечко (обидва з команди вирішення спорів), а також партнер Анастасія Усова і старший юрист Денис Медвєдєв (обидва з команди антимонопольного права).

* * * 

Aspect Energy є приватною компанією, що займається розвідкою нафти і газу та інвестиціями у нафтогазовий сектор, із офісами у Х’юстоні, штат Техас, Денвері, штат Колорадо, та Будапешті, Угорщина. Основними напрямами діяльності Aspect Energy є розвідка та видобування нафти і газу у країнах Північної Америки та Європи.

SigmaBleyzer є компанією, що здійснює управління фондами прямого інвестування, із офісом у Х’юстоні, штат Техас, і одним із найдосвідченіших інвесторів в Україну. За останні 25 років SigmaBleyzer залучила та інвестувала близько 1 млрд доларів США у понад 100 компаній з різних галузей промисловості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: