fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація запустила Комітет з Відновлення України

22/ 06/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація інформує, що Комітет з Відновлення України Асоціації розпочав свою роботу. Зокрема, вже визначено план першочергових заходів Комітету: Розроблення White Paper з пропозиціями щодо відновлення України, адже Комітет є міжгалузевою інтегруючою платформою, яка допоможе об’єднати пропозиції різноманітних секторів бізнесу та напрямків в єдиний пакет пропозицій щодо відновлення економіки нашої держави. Проведення зустрічей з ключовими органами державної влади, посольствами, представництвами міжнародних організацій з метою синхронізації бачення щодо шляхів відновлення України. Аналіз інформації щодо міжнародних конференцій, присвячених відновленню України та участь в таких заходах представників Комітету. Наразі до Комітету вже увійшло 19 міжнародних та українських компаній, які бажають надавати свою експертизу та активно долучатись до процесів відновлення нашої держави. Крім того, представники Комітету вже обрали Голову та членів Правління. З інформацію щодо компаній-учасників Комітету, Правлінням, пріоритетів можна ознайомитись на сторінці Комітету Асоціації з Відновлення України. Щиро запрошуємо долучатись до даної ініціативи, адже наразі про відновлення країни, економіки, бізнесу починають все більш активно говорити. Тож дуже б хотілось, аби голос бізнесу та пропозиції було почуто! За додатковою інформацією щодо Комітету, його діяльністю, правилами приєднання можна звертатись до Вікторії Куликової – [email protected]

Європейська Бізнес Асоціація інформує, що Комітет з Відновлення України Асоціації розпочав свою роботу.

Зокрема, вже визначено план першочергових заходів Комітету:

  1. Розроблення White Paper з пропозиціями щодо відновлення України, адже Комітет є міжгалузевою інтегруючою платформою, яка допоможе об’єднати пропозиції різноманітних секторів бізнесу та напрямків в єдиний пакет пропозицій щодо відновлення економіки нашої держави.
  2. Проведення зустрічей з ключовими органами державної влади, посольствами, представництвами міжнародних організацій з метою синхронізації бачення щодо шляхів відновлення України.
  3. Аналіз інформації щодо міжнародних конференцій, присвячених відновленню України та участь в таких заходах представників Комітету.

Наразі до Комітету вже увійшло 19 міжнародних та українських компаній, які бажають надавати свою експертизу та активно долучатись до процесів відновлення нашої держави. Крім того, представники Комітету вже обрали Голову та членів Правління. З інформацію щодо компаній-учасників Комітету, Правлінням, пріоритетів можна ознайомитись на сторінці Комітету Асоціації з Відновлення України.

Щиро запрошуємо долучатись до даної ініціативи, адже наразі про відновлення країни, економіки, бізнесу починають все більш активно говорити. Тож дуже б хотілось, аби голос бізнесу та пропозиції було почуто!

За додатковою інформацією щодо Комітету, його діяльністю, правилами приєднання можна звертатись до Вікторії Куликової – [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: