fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація скоординує зусилля бізнесу щодо захисту портової інфраструктури

22/ 08/ 2023
  22 серпня відбулась спільна зустріч Комітету безпеки та захисту бізнесу і представників Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації для обговорення поточного стану та способів посилення безпеки портової інфраструктури України.  Як відомо, після виходу з «зернової угоди» РФ посилила обстріли, зокрема здійснила низку потужних атак на портову інфраструктуру південного регіону. Для протистояння цим варварським діям та посилення захисту інфраструктурних об’єктів, бізнес провів низку зустрічей з представниками держорганів та військових частин для обговорення нагальних потреб та участі бізнесу у розбудові спроможності захисту портів та інших об’єктів критичної інфраструктури. Бізнес вже зараз об’єднується для оснащення військових необхідними силами та засобами, укомплектування мобільних груп для захисту портової інфраструктури. Так, компанії допомагають з наданням автівок, прожекторів, катерів, приладів нічного бачення. Водночас, аби сприяння роботі збройних сил мало системний характер, на базі Комітету безпеки та захисту бізнесу буде створена робоча група щодо захисту портової інфраструктури, яка допоможе скоординувати зусилля компаній, що ведуть бізнес у південному регіоні та прагнуть посилити безпеку власних активів та об’єктів критичної інфраструктури. Детальна інформація у менеджера Комітету Дмитра Кирилюка [email protected].   

22 серпня відбулась спільна зустріч Комітету безпеки та захисту бізнесу і представників Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації для обговорення поточного стану та способів посилення безпеки портової інфраструктури України. 

Як відомо, після виходу з «зернової угоди» РФ посилила обстріли, зокрема здійснила низку потужних атак на портову інфраструктуру південного регіону. Для протистояння цим варварським діям та посилення захисту інфраструктурних об’єктів, бізнес провів низку зустрічей з представниками держорганів та військових частин для обговорення нагальних потреб та участі бізнесу у розбудові спроможності захисту портів та інших об’єктів критичної інфраструктури.

Бізнес вже зараз обєднується для оснащення військових необхідними силами та засобами, укомплектування мобільних груп для захисту портової інфраструктури. Так, компанії допомагають з наданням автівок, прожекторів, катерів, приладів нічного бачення. Водночас, аби сприяння роботі збройних сил мало системний характер, на базі Комітету безпеки та захисту бізнесу буде створена робоча група щодо захисту портової інфраструктури, яка допоможе скоординувати зусилля компаній, що ведуть бізнес у південному регіоні та прагнуть посилити безпеку власних активів та об’єктів критичної інфраструктури. Детальна інформація у менеджера Комітету Дмитра Кирилюка [email protected]

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: