fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація презентувала в ЄС Карту інвестиційних можливостей України

05/ 06/ 2023
    Продовжуємо знайомити європейців з інвестиційним потенціалом України! 5 червня, у Брюсселі Європейська Бізнес Асоціація презентувала Карту інвестиційних можливостей України – інтерактивний інструмент для потенційних інвесторів, що містить проєкти, відкриті до співпраці в різних регіонах України. Станом на сьогодні карта налічує вже 117 проєктів з загальним інвестиційним потенціалом у майже 4 млрд доларів. Зі вступним словом захід відкрили Люція Путтріх, Міністр у федеральних та європейських справах землі Гессен (Німеччина), та Всеволод Ченцов, Представник України при ЄС. Виконавча директорка Асоціації Анна Дерев’янко презентувала можливості Карти у контексті пошуку партнерів та вивчення потенційних бізнес-можливостей в Україні. Наживо у Брюсселі Асоціацію представляла заступниця директора Світлана Михайловська, яка мала можливість більш детально ознайомити присутніх з актуальними інвестпроєктами та потенціалом для міжнародного бізнесу, що відкривається в контексті відбудови України. В рамках панельної дискусії, Віцепрезидент Європейського Парламенту Нікола Беєр, Представник України при ЄС Всеволод Ченцов та депутат Європейського парламенту, постійний доповідач ЄП щодо України Міхаел Ґалер наголосили на важливості інвестування в українську відбудову та підтримку цього процесу вже зараз. Томаш Фіала, CEO Dragon Capital, поділився з присутніми підприємцями власним досвідом ведення бізнесу в Україні, зокрема відзначив стійкість української економіки. Про важливі інвестиційні стимули, що прискорять процес відновлення України, говорили з Вірою Савченко, СЕО BDO в Україні, зокрема в контексті страхування воєнних ризіків. Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest розповів про законодавчі стимули для великих інвесторів. Ми надзвичайно раді такій високій увазі європейської аудиторії до теми відбудови та інвестиційних можливостей України та дякуємо усім спікерам за важливу інформаційну роботу у цьому напрямку. Щиро вдячні Міністру у федеральних та європейських справах землі Гессен Люції Путтріх і її команді за співпрацю щодо організації цього важливого заходу, а також усім друзям України за можливість об’єднувати людей і бізнеси навколо побудови кращого майбутнього нашої країни!
01/

 

Продовжуємо знайомити європейців з інвестиційним потенціалом України! 5 червня, у Брюсселі Європейська Бізнес Асоціація презентувала Карту інвестиційних можливостей України – інтерактивний інструмент для потенційних інвесторів, що містить проєкти, відкриті до співпраці в різних регіонах України. Станом на сьогодні карта налічує вже 117 проєктів з загальним інвестиційним потенціалом у майже 4 млрд доларів.

Зі вступним словом захід відкрили Люція Путтріх, Міністр у федеральних та європейських справах землі Гессен (Німеччина), та Всеволод Ченцов, Представник України при ЄС. Виконавча директорка Асоціації Анна Деревянко презентувала можливості Карти у контексті пошуку партнерів та вивчення потенційних бізнес-можливостей в Україні. Наживо у Брюсселі Асоціацію представляла заступниця директора Світлана Михайловська, яка мала можливість більш детально ознайомити присутніх з актуальними інвестпроєктами та потенціалом для міжнародного бізнесу, що відкривається в контексті відбудови України.

В рамках панельної дискусії, Віцепрезидент Європейського Парламенту Нікола Беєр, Представник України при ЄС Всеволод Ченцов та депутат Європейського парламенту, постійний доповідач ЄП щодо України Міхаел Ґалер наголосили на важливості інвестування в українську відбудову та підтримку цього процесу вже зараз. Томаш Фіала, CEO Dragon Capital, поділився з присутніми підприємцями власним досвідом ведення бізнесу в Україні, зокрема відзначив стійкість української економіки.

Про важливі інвестиційні стимули, що прискорять процес відновлення України, говорили з Вірою Савченко, СЕО BDO в Україні, зокрема в контексті страхування воєнних ризіків. Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest розповів про законодавчі стимули для великих інвесторів.

Ми надзвичайно раді такій високій увазі європейської аудиторії до теми відбудови та інвестиційних можливостей України та дякуємо усім спікерам за важливу інформаційну роботу у цьому напрямку. Щиро вдячні Міністру у федеральних та європейських справах землі Гессен Люції Путтріх і її команді за співпрацю щодо організації цього важливого заходу, а також усім друзям України за можливість об’єднувати людей і бізнеси навколо побудови кращого майбутнього нашої країни!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: