fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація презентувала Путівник з реформ 2030

11/ 03/ 2021
  Сьогодні, 11 березня, Європейська Бізнес Асоціація разом з експертами членських компаній презентувала Путівник Асоціації з реформ 2030 – комплексний стратегічний документ, який містить бачення бізнесу щодо необхідних реформ на найближчі 10 років. Документ охоплює ключові галузі економіки з фокусом на описі стану галузей, проблем та рекомендацій щодо їх вирішення. Путівник Асоціації був розроблений у доповнення до урядового документу – Національної економічної стратегії 2030. У ньому бізнес-спільнота акцентує увагу на ключових проблемах, вирішення яких очікується впродовж наступної декади для реалізації інвестиційного потенціалу України та її подальшого економічного розвитку. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Ми підготували бачення бізнесом економічного розвитку до 2030 року і покроковий рух до цілі. Сподіваюсь, документ стане корисним, аби спільно вибудувати дійсно сильну економіку, яка стане надійною опорою для розвитку бізнесу, залучення інвестицій в країну та, в цілому, формування України – як потужного, стабільного та надійного гравця на міжнародній арені. Світлана Михайловська. Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації. Даний документ включає в себе стратегічні та тактичні рішення для ключових сфер економіки, аби сприяти їх подальшому розвитку та зростанню. Унікальний доступ до експертизи наших членських компаній допоміг нам сформувати виважений документ, що містить відображає бачення бізнесу на розвиток країни. На черзі – реалізація цих ідей, на яку бізнес покладає великі сподівання. Асоціація висловлює щиру подяку усім експертам, які долучилися до написання та укладання цього документу. Особлива подяка компаніям Fondy, Mamunya IP, PwC Україна, Sayenko Kharenko за надану експертизу та цінний вклад у формування Путівника з реформ. Ми дякуємо за вашу активну участь у житті Асоціації та тих позитивних змінах, які допомагають зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу. З повним текстом Путівника можна ознайомитися за посиланням. Переглянути онлайн-презентацію Путівника можна на Facebook сторінці Асоціації.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Сьогодні, 11 березня, Європейська Бізнес Асоціація разом з експертами членських компаній презентувала Путівник Асоціації з реформ 2030 – комплексний стратегічний документ, який містить бачення бізнесу щодо необхідних реформ на найближчі 10 років. Документ охоплює ключові галузі економіки з фокусом на описі стану галузей, проблем та рекомендацій щодо їх вирішення.

Путівник Асоціації був розроблений у доповнення до урядового документу – Національної економічної стратегії 2030. У ньому бізнес-спільнота акцентує увагу на ключових проблемах, вирішення яких очікується впродовж наступної декади для реалізації інвестиційного потенціалу України та її подальшого економічного розвитку.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Ми підготували бачення бізнесом економічного розвитку до 2030 року і покроковий рух до цілі. Сподіваюсь, документ стане корисним, аби спільно вибудувати дійсно сильну економіку, яка стане надійною опорою для розвитку бізнесу, залучення інвестицій в країну та, в цілому, формування України – як потужного, стабільного та надійного гравця на міжнародній арені.
Світлана Михайловська Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
Даний документ включає в себе стратегічні та тактичні рішення для ключових сфер економіки, аби сприяти їх подальшому розвитку та зростанню. Унікальний доступ до експертизи наших членських компаній допоміг нам сформувати виважений документ, що містить відображає бачення бізнесу на розвиток країни. На черзі – реалізація цих ідей, на яку бізнес покладає великі сподівання.

Асоціація висловлює щиру подяку усім експертам, які долучилися до написання та укладання цього документу. Особлива подяка компаніям Fondy, Mamunya IP, PwC Україна, Sayenko Kharenko за надану експертизу та цінний вклад у формування Путівника з реформ. Ми дякуємо за вашу активну участь у житті Асоціації та тих позитивних змінах, які допомагають зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу.

З повним текстом Путівника можна ознайомитися за посиланням. Переглянути онлайн-презентацію Путівника можна на Facebook сторінці Асоціації.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: