fbpx

Асоціація підтримує подальше реформування Укрзалізниці

11/ 03/ 2021
  Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації відзначає суттєві поліпшення в роботі Укрзалізниці протягом останнього часу. Зокрема, йдеться про скорочення термінів доставки вантажів більш ніж у два рази в порівнянні з 2019 роком та зростання показника швидкості руху, а також досягнутий рекордний з 2015 року показник обороту напіввагонів. Як відзначають учасники ринку залізничних перевезень, поліпшення операційних показників у 2020 році призвело до зменшення кількості покинутих вагонів на мережі Укрзалізниці з більш ніж 10 тис. одиниць в 2019 році до декількох сотень в кінці 2020 року. Бізнес також вітає ініціативу нового правління щодо закупівлі електронергії напряму у виробника «Енергоатома». За попередніми розрахунками, це дозволить заощадити 4 млрд грн щороку. Всі ці покращення стали можливими в першу чергу завдяки роботі Укрзалізниці, яка змогла забезпечити перевезення майже усіх заявлених вантажів. Дар’я Січкар. Менеджер Комітету з логістики Асоціації. Виключно позитивно бізнес-спільнота оцінює початок довгоочікуваної структурної реформи Укрзалізниці, а саме відокремлення вертикалей UZ Сargo та UZ Infra. Комітет з логістики Асоціації наголошує, що ринок залізничних перевезень потребує реформування, аби підвищити ефективність функціонування залізничного транспорту, сприяти залученню інвестицій до розвитку залізничного транспорту усіх форм власності, та створити доступ до перевезень приватними локомотивами. Крім того, імплементація низки директив з реформування транспортного сектору входить до зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС. Тому Асоціація висловлює підтримку усім розпочатим реформам Укрзалізниці, акцентує на надзвичайній важливості їх продовження та сподівається на їх щонайшвидшу реалізацію.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації відзначає суттєві поліпшення в роботі Укрзалізниці протягом останнього часу. Зокрема, йдеться про скорочення термінів доставки вантажів більш ніж у два рази в порівнянні з 2019 роком та зростання показника швидкості руху, а також досягнутий рекордний з 2015 року показник обороту напіввагонів.

Як відзначають учасники ринку залізничних перевезень, поліпшення операційних показників у 2020 році призвело до зменшення кількості покинутих вагонів на мережі Укрзалізниці з більш ніж 10 тис. одиниць в 2019 році до декількох сотень в кінці 2020 року. Бізнес також вітає ініціативу нового правління щодо закупівлі електронергії напряму у виробника «Енергоатома». За попередніми розрахунками, це дозволить заощадити 4 млрд грн щороку. Всі ці покращення стали можливими в першу чергу завдяки роботі Укрзалізниці, яка змогла забезпечити перевезення майже усіх заявлених вантажів.

Дар’я Січкар Менеджер Комітету з логістики Асоціації
Виключно позитивно бізнес-спільнота оцінює початок довгоочікуваної структурної реформи Укрзалізниці, а саме відокремлення вертикалей UZ Сargo та UZ Infra. Комітет з логістики Асоціації наголошує, що ринок залізничних перевезень потребує реформування, аби підвищити ефективність функціонування залізничного транспорту, сприяти залученню інвестицій до розвитку залізничного транспорту усіх форм власності, та створити доступ до перевезень приватними локомотивами. Крім того, імплементація низки директив з реформування транспортного сектору входить до зобов’язань України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС.

Тому Асоціація висловлює підтримку усім розпочатим реформам Укрзалізниці, акцентує на надзвичайній важливості їх продовження та сподівається на їх щонайшвидшу реалізацію.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: