fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація для дітей в Одесі

09/ 06/ 2017
  Канікули для дітей співробітників членських компаній Офісу Асоціації в Одесі розпочалися з веселого та динамічного майстер класу з хіп-хопу. Як танцювальний напрямок, хіп-хоп зародився в Нью-Йорку і на сьогодні це вже не просто танець, а одна з найпопулярніших молодіжних субкультур світу. Майстер-клас провів Ростислав Горовицький, хореограф Єврейського культурного центру Beit Grand. Поки дітвора цікаво та з користю проводила час, дорослі за кавою знайомилися з Центром та напрямками його роботи. Тут працює безліч дитячих і дорослих студій (освітніх, спортивних, розвиваючих), різноманітні майстер-класи, літній денний табір. Батьки також дізналися про спеціальні пропозиції від Beit Grand для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Канікули для дітей співробітників членських компаній Офісу Асоціації в Одесі розпочалися з веселого та динамічного майстер класу з хіп-хопу. Як танцювальний напрямок, хіп-хоп зародився в Нью-Йорку і на сьогодні це вже не просто танець, а одна з найпопулярніших молодіжних субкультур світу. Майстер-клас провів Ростислав Горовицький, хореограф Єврейського культурного центру Beit Grand.

Поки дітвора цікаво та з користю проводила час, дорослі за кавою знайомилися з Центром та напрямками його роботи. Тут працює безліч дитячих і дорослих студій (освітніх, спортивних, розвиваючих), різноманітні майстер-класи, літній денний табір. Батьки також дізналися про спеціальні пропозиції від Beit Grand для членів Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: