fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АСБІС-Україна вступила до Європейської Бізнес Асоціації

19/ 03/ 2019
  Один із найбільших вітчизняних IT-дистриб’юторів АСБІС-Україна 1 березня 2019 року долучилася до Європейської Бізнес Асоціації (EBA) – наймасштабнішої ділової спільноти, яка об’єднує понад 1000 компаній, що працюють на українському ринку. Європейська Бізнес Асоціація вже понад 20 років сприяє налагодженню тісних зв’язків між своїми учасниками, встановленню якісного діалогу між приватним бізнесом та органами державної влади, а також поліпшенню партнерської взаємодії між провідними іноземними та вітчизняними компаніями. Метою організації є впровадження європейських цінностей ведення бізнесу та оздоровлення загального інвестиційного клімату України на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому. «EBA є міцною платформою для плідної співпраці та солідарності найбільш впливових гравців ринку. Як дійсний член бізнес-спілки ми матимемо нагоду налагодити ефективний та оперативний нетворкінг у ділових колах, отримаємо широкий доступ до надзвичайно пізнавальних професійних заходів та корисних програм навчання персоналу. На більш глобальному рівні участь у такій поважній та вагомій організації, що має високий етичний кодекс та нульову толерантність до корупції, дозволить нашій компанії брати відповідальну участь у розвитку економіки України та підвищить наш статус як серед вітчизняних партнерів, так і на міжнародній арені», – зазначила Тетяна Яценко, директор із маркетингу компанії АСБІС-Україна. Довідка Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистрибюторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників. Більше інформації: www.asbis.ua Контакти для ЗМІ: Оксана Тукалевська oksana.tukalevskaya@180prpa.com.ua www.asbis.ua

Один із найбільших вітчизняних IT-дистриб’юторів АСБІС-Україна 1 березня 2019 року долучилася до Європейської Бізнес Асоціації (EBA) – наймасштабнішої ділової спільноти, яка об’єднує понад 1000 компаній, що працюють на українському ринку.

Європейська Бізнес Асоціація вже понад 20 років сприяє налагодженню тісних зв’язків між своїми учасниками, встановленню якісного діалогу між приватним бізнесом та органами державної влади, а також поліпшенню партнерської взаємодії між провідними іноземними та вітчизняними компаніями. Метою організації є впровадження європейських цінностей ведення бізнесу та оздоровлення загального інвестиційного клімату України на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

«EBA є міцною платформою для плідної співпраці та солідарності найбільш впливових гравців ринку. Як дійсний член бізнес-спілки ми матимемо нагоду налагодити ефективний та оперативний нетворкінг у ділових колах, отримаємо широкий доступ до надзвичайно пізнавальних професійних заходів та корисних програм навчання персоналу. На більш глобальному рівні участь у такій поважній та вагомій організації, що має високий етичний кодекс та нульову толерантність до корупції, дозволить нашій компанії брати відповідальну участь у розвитку економіки України та підвищить наш статус як серед вітчизняних партнерів, так і на міжнародній арені», – зазначила Тетяна Яценко, директор із маркетингу компанії АСБІС-Україна.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб’юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Контакти для ЗМІ:

Оксана Тукалевська

oksana.tukalevskaya@180prpa.com.ua

www.asbis.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: