fbpx

Arzinger виступила юридичним радником медіаконцерну Hubert Burda Media

02/ 12/ 2019
  Arzinger виступила юридичним радником та допомогла успішно завершити management buyout української частини бізнесу медіаконцерну Hubert Burda Media, портфоліо якого налічує понад 45 брендів, серед яких, зокрема, Marie Claire, Playboy, Лиза, Отдохни!, Burda Style та Добрые советы.   Юристи Arzinger супроводжували всі етапи комплексного проекту – розробку структури транзакції з врахуванням специфічного портфелю активів, підготовку та погодження повного пакету необхідної документації, надання консультацій з питань антимонопольного, податкового права та права інтелектуальної власності, а також закриття транзакції. Особливістю проекту стало проведення debt-to-equity swap як підготовчого етапу транзакції, а також необхідність імплементації в документацію специфічних конструкцій німецького права. Незважаючи на те, що великий міжнародний інвестор припинив свою присутність на  вітчизняному ринку, ми розуміємо, що це логічне продовження довготривалої плідної співпраці  іноземного медійного холдингу і українського менеджменту. Це свідчить про довіру та готовність передати колегам портфель успішних та відомих брендів. Тому ми радіємо успіхам українського бізнесу і бажаємо компаніям подальшого розвитку, - коментує транзакцію Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger. Над проектом під керівництвом Тімура Бондарєва працювали юристи German Desk, команда якого спеціалізується на правовому супроводі і підтримці інвесторів з DACH регіону: радник Алеся Павлинська, юрист Яна Бабич та молодший юрист Наталія Бербат.

Arzinger виступила юридичним радником та допомогла успішно завершити management buyout української частини бізнесу медіаконцерну Hubert Burda Media, портфоліо якого налічує понад 45 брендів, серед яких, зокрема, “Marie Claire”, “Playboy”, “Лиза”, “Отдохни!”, “Burda Style” та “Добрые советы”.  

Юристи Arzinger супроводжували всі етапи комплексного проекту – розробку структури транзакції з врахуванням специфічного портфелю активів, підготовку та погодження повного пакету необхідної документації, надання консультацій з питань антимонопольного, податкового права та права інтелектуальної власності, а також закриття транзакції. Особливістю проекту стало проведення debt-to-equity swap як підготовчого етапу транзакції, а також необхідність імплементації в документацію специфічних конструкцій німецького права.

“Незважаючи на те, що великий міжнародний інвестор припинив свою присутність на  вітчизняному ринку, ми розуміємо, що це логічне продовження довготривалої плідної співпраці  іноземного медійного холдингу і українського менеджменту. Це свідчить про довіру та готовність передати колегам портфель успішних та відомих брендів. Тому ми радіємо успіхам українського бізнесу і бажаємо компаніям подальшого розвитку”, – коментує транзакцію Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger.

Над проектом під керівництвом Тімура Бондарєва працювали юристи German Desk, команда якого спеціалізується на правовому супроводі і підтримці інвесторів з DACH регіону: радник Алеся Павлинська, юрист Яна Бабич та молодший юрист Наталія Бербат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: