fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger успішно захистила інтереси Viacom у справі про недобросовісну конкуренцію

17/ 12/ 2021
  Команда Arzinger успішно захистила інтереси міжнародного медіаконгломерату Viacom, який є одним із світових лідерів у сфері виробництва та розповсюдження медіапродуктів, у справі про недобросовісну конкуренцію. 8 грудня 2021 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив раніше ухвалене рішення Антимонопольного комітету України на користь Viacom. Згідно з рішенням суду ТОВ Дитяче телебачення України незаконно використовує логотипи каналів Niki Kids та Niki Junior, що є схожими на логотипи Nickelodeon, Nick Jr, Nick, які компанія Viacom раніше почала використовувати в господарській діяльності. Порушник має припинити неправомірне використання логотипів і виплатити штраф. Конфлікт розглядався тривалий час із залученням Антимонопольного комітету України, судових та правоохоронних органів, Ради національної безпеки та оборони України, а також Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, та є унікальним для українського медіаринку. Проект супроводжувала команда практики інтелектуальної власності та практики судових спорів Arzinger у складі партнера Тараса Кислого і юристів Світлани Лапіцької та Ігоря Шишка. * * * Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Команда Arzinger успішно захистила інтереси міжнародного медіаконгломерату Viacom, який є одним із світових лідерів у сфері виробництва та розповсюдження медіапродуктів, у справі про недобросовісну конкуренцію.

8 грудня 2021 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив раніше ухвалене рішення Антимонопольного комітету України на користь Viacom. Згідно з рішенням суду ТОВ Дитяче телебачення України незаконно використовує логотипи каналів Niki Kids та Niki Junior, що є схожими на логотипи Nickelodeon, Nick Jr, Nick, які компанія Viacom раніше почала використовувати в господарській діяльності. Порушник має припинити неправомірне використання логотипів і виплатити штраф.

Конфлікт розглядався тривалий час із залученням Антимонопольного комітету України, судових та правоохоронних органів, Ради національної безпеки та оборони України, а також Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, та є унікальним для українського медіаринку.

Проект супроводжувала команда практики інтелектуальної власності та практики судових спорів Arzinger у складі партнера Тараса Кислого і юристів Світлани Лапіцької та Ігоря Шишка.

* * *

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: