fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger успішно захистила інтереси української компанії групи AGRANA/Austria Juice у судовому спорі

03/ 08/ 2021
  Юристи Arzinger успішно захистили інтереси української компанії групи AGRANA/Austria Juice у судовому спорі із колишнім працівником – членом дирекції компанії. Команда практики вирішення комерційних спорів у співпраці з юристами практики трудового права Arzinger успішно представила інтереси української компанії групи AGRANA/Austria Juice у судовому спорі із колишнім працівником – членом дирекції компанії про визнання недійсними та скасування рішення учасника та наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. Серед іншого, у ході роботи над справою, юристи брали участь у переговорах із позивачем та підготували проект мирової угоди, яку згодом було укладено сторонами та затверджено судом першої інстанції. Над проєктом працювали – радниця Алеся Павлинська, старший юрист Євген Дядюк та юристка Ксенія Лотош.  

Юристи Arzinger успішно захистили інтереси української компанії групи AGRANA/Austria Juice у судовому спорі із колишнім працівником – членом дирекції компанії.

Команда практики вирішення комерційних спорів у співпраці з юристами практики трудового права Arzinger успішно представила інтереси української компанії групи AGRANA/Austria Juice у судовому спорі із колишнім працівником – членом дирекції компанії про визнання недійсними та скасування рішення учасника та наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу. Серед іншого, у ході роботи над справою, юристи брали участь у переговорах із позивачем та підготували проект мирової угоди, яку згодом було укладено сторонами та затверджено судом першої інстанції.

Над проєктом працювали – радниця Алеся Павлинська, старший юрист Євген Дядюк та юристка Ксенія Лотош.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: