fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger супроводжував рефінансування найбільшого торгово-розважального центру Західної України

19/ 01/ 2022
  Юристи Arzinger надали юридичну підтримку ТОВ Сіріуспроект Львів, компанії групи італійського девелопера King Cross Group Srl, щодо проведення рефінансування торгово-розважального центру King Cross Leopolis у Львові.        King Cross Leopolis, із загальною площею 105 тис. м², є найбільшим торгово-розважальним центром заходу України.   Наша команда представляла інтереси клієнта на усіх стадіях проекту, у тому числі – у проведенні переговорів із кредиторами, структуруванні угоди, проектуванні трансакційних документів, а також координувала завершення угоди. Команда проекту складалася із партнерів Олександра Плотнікова та Маркіяна Мальського, а також юристів: Наталії Анохіної, Олени Огоновської та Кирила Сенишина. Завдяки гарним діловим відносинам із банками, які брали участь у проекті, та розумінню їхніх вимог та підходів, нам вдалося завершити проект у дуже стислі строки і подарувати всім учасникам Новорічні свята без турбот – зазначив Олександр Плотніков, голова практики банківського та фінансового права Arzinger.   В свою чергу, Маркіян Мальський, голова Західноукраїнського офісу, зазначив, що це ще один із гарних прикладів злагодженої роботи київського та Західноукраїнського офісів компанії і підтвердження того, що Arzinger є фірмою №1 на Західній Україні. * * * Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Юристи Arzinger надали юридичну підтримку ТОВ “Сіріуспроект Львів”, компанії групи італійського девелопера King Cross Group Srl, щодо проведення рефінансування торгово-розважального центру “King Cross Leopolis” у Львові.       

King Cross Leopolis, із загальною площею 105 тис. м², є найбільшим торгово-розважальним центром заходу України.  

Наша команда представляла інтереси клієнта на усіх стадіях проекту, у тому числі – у проведенні переговорів із кредиторами, структуруванні угоди, проектуванні трансакційних документів, а також координувала завершення угоди.

Команда проекту складалася із партнерів Олександра Плотнікова та Маркіяна Мальського, а також юристів: Наталії Анохіної, Олени Огоновської та Кирила Сенишина.

“Завдяки гарним діловим відносинам із банками, які брали участь у проекті, та розумінню їхніх вимог та підходів, нам вдалося завершити проект у дуже стислі строки і подарувати всім учасникам Новорічні свята без турбот” – зазначив Олександр Плотніков, голова практики банківського та фінансового права Arzinger.  

В свою чергу, Маркіян Мальський, голова Західноукраїнського офісу, зазначив, що це ще один із гарних прикладів злагодженої роботи київського та Західноукраїнського офісів компанії і підтвердження того, що Arzinger є фірмою №1 на Західній Україні.

* * *

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: