fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger посилює свою присутність на ринках Азії

05/ 04/ 2021
  1 квітня 2021 року Джек Чен приєднався до команди Arzinger на позицію радника та керівника China & EU Desk Пан Чен має понад 18 років професійного досвіду. Він розпочав свою карєру юриста у сфері бізнесу в Китаї, де навчався в Пекінському університеті та отримав ступінь бакалавра права. Після того він здобув ступінь магістра права (LL.M) з європейського торгового права в Університеті Екс-Марсель III у Франції. Пізніше отримав ступінь магістра права у Льєзькому університеті, Бельгія. Вільно володіє англійською, французькою, китайською, німецькою та голландською мовами. До приходу в Arzinger Джек працював з великими міжнародними та незалежними юридичними фірмами, включаючи McDermott LLP у Брюсселі та Houthoff Buruma у Роттердамі. З 2014 року Джек працює юристом у Бельгії, співпрацюючи з юридичною фірмою DBB у Брюсселі, та очолює її Китайське бюро (China Desk). Джек спеціалізується на міжнародній та європейській торгівлі та інвестиціях, злиттях і поглинаннях, правах інтелектуальної власності, законодавстві ЄС у сфері конкуренції та регулювання. Він також має великий досвід у сфері корпоративного права та консультує клієнтів з питань комерційного права. Працював у низці міжнародних компаній, торгових асоціацій та урядових органів як у Китаї, так і в Європі. “Надаючи юридичні консультації в Європі та Китаї, я мав унікальну можливість значно розширити свою експертизу та отримати безцінні знання, які можуть допомогти у зростанні юридичного бізнесу. Я дуже гордий, що приєднався до команди ARZINGER – команди справжніх професіоналів – і сподіваюся, що наша співпраця відкриє нові горизонти для розвитку бізнесу компанії,” – коментує Джек Чен. Останніми роками ARZINGER все більше працює з клієнтами з азіатського регіону, тому ми вважаємо прихід Джека Чена логічним кроком для зміцнення позицій компанії в регіоні. Немає сумнівів у тому, що експертиза і досвід Джека стануть незамінними у вирішенні питань клієнтів та здобутті нових проектів і дозволять нашій компанії досягати успіхів на українських та світових ринках. Китай посилює свою присутність у всіх індустріях в Україні, і ми раді, що маємо можливість запропонувати нашим китайським клієнтам набагато вищий рівень послуг та знань завдяки висококваліфікованому носієві мови, який приєднується до нашої команди, – коментує Тимур Бондарєв, Керуючий партнер та Партнер-засновник ARZINGER.

1 квітня 2021 року Джек Чен приєднався до команди Arzinger на позицію радника та керівника China & EU Desk

Пан Чен має понад 18 років професійного досвіду. Він розпочав свою кар’єру юриста у сфері бізнесу в Китаї, де навчався в Пекінському університеті та отримав ступінь бакалавра права. Після того він здобув ступінь магістра права (LL.M) з європейського торгового права в Університеті Екс-Марсель III у Франції. Пізніше отримав ступінь магістра права у Льєзькому університеті, Бельгія. Вільно володіє англійською, французькою, китайською, німецькою та голландською мовами.

До приходу в Arzinger Джек працював з великими міжнародними та незалежними юридичними фірмами, включаючи McDermott LLP у Брюсселі та Houthoff Buruma у Роттердамі. З 2014 року Джек працює юристом у Бельгії, співпрацюючи з юридичною фірмою DBB у Брюсселі, та очолює її Китайське бюро (China Desk).

Джек спеціалізується на міжнародній та європейській торгівлі та інвестиціях, злиттях і поглинаннях, правах інтелектуальної власності, законодавстві ЄС у сфері конкуренції та регулювання. Він також має великий досвід у сфері корпоративного права та консультує клієнтів з питань комерційного права. Працював у низці міжнародних компаній, торгових асоціацій та урядових органів як у Китаї, так і в Європі.

“Надаючи юридичні консультації в Європі та Китаї, я мав унікальну можливість значно розширити свою експертизу та отримати безцінні знання, які можуть допомогти у зростанні юридичного бізнесу. Я дуже гордий, що приєднався до команди ARZINGER – команди справжніх професіоналів – і сподіваюся, що наша співпраця відкриє нові горизонти для розвитку бізнесу компанії,” – коментує Джек Чен.

“Останніми роками ARZINGER все більше працює з клієнтами з азіатського регіону, тому ми вважаємо прихід Джека Чена логічним кроком для зміцнення позицій компанії в регіоні. Немає сумнівів у тому, що експертиза і досвід Джека стануть незамінними у вирішенні питань клієнтів та здобутті нових проектів і дозволять нашій компанії досягати успіхів на українських та світових ринках. Китай посилює свою присутність у всіх індустріях в Україні, і ми раді, що маємо можливість запропонувати нашим китайським клієнтам набагато вищий рівень послуг та знань завдяки висококваліфікованому носієві мови, який приєднується до нашої команди,” – коментує Тимур Бондарєв, Керуючий партнер та Партнер-засновник ARZINGER.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: