fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger консультувала IBM з питань українського права щодо глобального виділу бізнесу керованих інфраструктурних послуг в компанію Kyndryl

09/ 12/ 2021
  Arzinger надала юридичну підтримку IBM з питань українського права щодо глобального виділу бізнесу керованих інфраструктурних послуг в окрему публічну компанію Kyndryl Holdings, Inc. Компанія Arzinger виступила ексклюзивним юридичним радником в Україні та здійснила супровід усіх питань, повязаних із виділом, зокрема, щодо підготовки трансакційних документів, створення юридичної особи, структурування переводу працівників та питань нерухомості. Команда проекту на чолі з керуючим партнером Тімуром Бондарєвим складалася з радниці Алесі Павлинської, старших юристок Яни Бабич, Тетяни Сторожук, Тетяни Слабко, Дарини Гребенюк та юристів Ксенії Лотош та Антона Рекуна. * * * Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Arzinger надала юридичну підтримку IBM з питань українського права щодо глобального виділу бізнесу керованих інфраструктурних послуг в окрему публічну компанію Kyndryl Holdings, Inc.

Компанія Arzinger виступила ексклюзивним юридичним радником в Україні та здійснила супровід усіх питань, пов’язаних із виділом, зокрема, щодо підготовки трансакційних документів, створення юридичної особи, структурування переводу працівників та питань нерухомості.

Команда проекту на чолі з керуючим партнером Тімуром Бондарєвим складалася з радниці Алесі Павлинської, старших юристок Яни Бабич, Тетяни Сторожук, Тетяни Слабко, Дарини Гребенюк та юристів Ксенії Лотош та Антона Рекуна.

* * *

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: