fbpx

Арцингер виступила юридичним радником міжнародної компанії STADA в ході придбання фармбізнесу компанії Biopharma

02/ 12/ 2019
  Арцингер виступила юридичним радником міжнародної компанії STADA зі штабквартирою в Бад-Фильбель, Німеччина в ході придбання останньою неплазменного фармбізнесу компанії Biopharma. Як відмітив, управляючий партнер Biopharma Костянтин Єфименко, це перша інвестиція стратегічного інвестора в фармацевтичну галузь за всю історію Ураїни і перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України.  Ми бачимо великий потенціал на українському ринку. З цим придбанням ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку з сильним місцевим виробництвом, - підкреслив генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт. Над проектом працювала команда Arzinger в складі партнера і керівника практики корпоративного права та M&A Анни Зорі, керуючого партнера Тімура Бондарєва, партнера Лани Сінічкіной, радника Олександра Дякулича, старших юристів Тетяни Слабко та Володимира Свінціцького, юристів Марії Дмитрук, Тетяни Дрок, Едема Менсітова.

Арцингер виступила юридичним радником міжнародної компанії STADA зі штабквартирою в Бад-Фильбель, Німеччина в ході придбання останньою неплазменного фармбізнесу компанії Biopharma. Як відмітив, управляючий партнер Biopharma Костянтин Єфименко, це перша інвестиція стратегічного інвестора в фармацевтичну галузь за всю історію Ураїни і перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. 

“Ми бачимо великий потенціал на українському ринку. З цим придбанням ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку з сильним місцевим виробництвом”, – підкреслив генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт.

Над проектом працювала команда Arzinger в складі партнера і керівника практики корпоративного права та M&A Анни Зорі, керуючого партнера Тімура Бондарєва, партнера Лани Сінічкіной, радника Олександра Дякулича, старших юристів Тетяни Слабко та Володимира Свінціцького, юристів Марії Дмитрук, Тетяни Дрок, Едема Менсітова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: